Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20-on éves lányok, ti melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-on éves lányok, ti melyik férfit választanátok?

Figyelt kérdés

A) szerelem, testi vonzalom, megértés, havi br. 200e bevétel, néhány hónap különélés, évente max 1 nyaralás


B) ragaszkodás, biztonságérzet, havonta veszekedések/viták, havi br. 300e bevétel, saját lakás, együtt élés, havi kiruccanások


2013. okt. 28. 15:45
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
A)
2013. okt. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

A kérdés olyan egyszerű mint te magad. A körítés amit a pénz mellé felsoroltál csak púder. Neked egy a lényeg. Havi br 200e Ft vagy br 300e Ft? És egyéb lehetőségek. Saját lakás, sűrűbb nyaralások.

Ezt most tedd szépen félre egy dobozba, nem számít.

Melyik milyen ember? Melyikkel érzed jobban magad? Melyik nevettet meg, melyikük hoz izgalomba ha megcsörren a telefon és látod a nevét, és örülsz, hogy hív? Melyik aki bármikor próbál kedveskedni (ne tárgyi ajándékokra gondolj), bármi aprósággal?

2013. okt. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Egyértelműen A
2013. okt. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Nekem az a gyanúm, hogy ha az elsővel lenne együttélés, akkor vele is ugyanúgy lennének veszekedések, viták, és elmúlna az a nagy szerelem is.


Úgyhogy a válaszom: ha ilyen helyzetben lennék, akkor egyik pasival sem foglalkoznék, hanem a saját személyiségfejlődésemre koncentrálnék. (Vagyis nem ezt tenném, hanem ezt teszem. :) )

2013. okt. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
A) a szerelem a fontos
2013. okt. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Azt, amelyiknek a nettója annyi, mint ennek a kettőnek a bruttója együtt :D:D:D


De ha ezek közül kell, akkor a másodikat. Mert aki bruttó 300 ezerből eltart és havonta kiruccanásokra visz, az nagyon tud valamit, és azt meg akarom tanulni én is!

2013. okt. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Hagyjatok már, nem vagyok nő. Voltam már ilyen helyzetben és az egyik betű engem takar.
2013. okt. 28. 16:44
 18/21 anonim ***** válasza:

szerintem téged takar az A.

én A-t választanám, az első két dolog miatt.

2013. okt. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Így van, meg is lepődtem a válaszokon. Mert akkor a B) lett választva.
2013. okt. 28. 16:49
 20/21 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor nem is baj... aki megy, az hadd menjen. :)
2013. okt. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!