Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet egy nőt nőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy nőt nőként kezelni? Erre hívták fel a figyelmemet, de nem értem, mi lehetett a hátsó szándék. Egyébként mindenkit barátként kezelek.

Figyelt kérdés

2013. okt. 29. 00:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha akarsz egy bizonyos nőtől valamit, akkor ne barátként kezeld, mert nem fogja tudni, hogy mik a szándékaid vele.
2013. okt. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
na jó, és hogy ne kezeljem barátként? :D
2013. okt. 29. 08:16
 3/3 jackiebay válasza:

Szerintem ahhoz, hogy őt nőként tudd kezelni, először neked kell férfiként viselkedned. Ehhez például hozzátartozik, hogy biztonságba érezze magát melletted, legyél vicces, de a komoly helyzetekben többet érsz el komolysággal mint poénokkal. Az is fontos szerintem hogy ha most barátok vagytok és mondjuk lökdösődtök, vagy bármilyen testi kapcsolatotok van, azt csökkentsd minimumra, így amikor ritkábban hozzáérsz, az vmilyen hatást vált majd ki nála. Nővé a nőies dolgok fogják tenni, ehhez bókok kellenek, dicsérd meg például a szemét, az illatát..


Remélem tudtam segíteni :)

2013. okt. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!