Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SOS. Lehet egyszerre 2lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS. Lehet egyszerre 2lányt szeretni? Egy álmonőért, lehet dobni a varázslatosat? Vagy a varázslatosért az álomnőt?

Figyelt kérdés

Röviden:

Van egylány, akit kb 3hónapja ismerek, de EGYÁLTALÁN NEM AZ ESTEM.. ennek ellenére gyönyörű, szinte mindenkinek tetszik, de valami mégis nagyon megfogott benne! nem is értem, fogalmam sincs mi ez érzés, nem az hogy izgulok ah vele vagyok, csak sokat gondolok rá! Én nem szoktam szerelmes lenni, inkább élvezem az életet! De most ez más..igazából nem nem vagyok szerelmes, de nagyon tetszik. Van benne valami olyan, ami rettentően meg fogott! Az elején, aztsem tudta ki vagyok, csak én ismertem őt, de mivel nem vagyok egy félénk típus, odamentem hozzá stb stb.. aztán egy hónap múlva már azt vettem észre, hogy szerelmes belém.(érzem is, meg a barátnői is mondták, hogy jöjjek már vele össze mert nagyon oda van értem) Na de viszont most hétvégén, a 17év alatt összesen EGYSZER, ereztem valamit egy nő iránt.(aminek egyáltalán nem lett jó vége) DE MOST EGYSZERRE KETTŐ IS?! Megismertem egy másik lányt is..vele kb egy hónapja beszélgetek, és hogyis mondjam, számomra ő a tökéletes nő! Biztos nektek is van ideálotok?! Amit sokan (köztük énis) eddig még csak csak álomomban láttam. De most találkoztam is vele.. és ráadásul, egy nagyon rendes, aranyos, kissé félénk lány, egyszerűen egy ÁLOM! De valami megsem stimmel..talán az volt a baj, hogy túl gyorsan megkaptam, ugyanis már az első találkozásnál smárultunk:) (Hozzáteszem, egy buliba találkoztunk, amibe csak azért mentem, hogy megismerjem, de aztán az első lány miatt nem akartam odamenni hozzá, nagyon sok ideig hanyagoltam is..de egyszer bementem piáért és össze akadtunk, táncoltunk, beszélgettünk és egyszer csak azon vettem észre magam, hogy smárolunk.) Aztán, hazament, de nekem még nem volt kedvem és találkoztam egy másik lánnyal, akivel csak barátok vagyunk...csak, hogy a lány amikor meglátott egyből a nyakamba ugrott, táncoltam vele is meg beszélgettem, (mondtam, hogy nem vagyok egy szent gyerek) Ezért is kerültem eddig a kapcsolatokat, de ugyérzem megtudnék változni! MERT NEM VOLT SEMMI! Csak az "álomnőmnek" egyből kuldték az üzit, hogy én mit csinálok. Aztán szegény, nagyon összetört, mondta, hogy nem aludt semmit az üzenet után, és hogy ő többet szeretett volna, meg nagyon szimpatikus voltam neki. De én nemtudom mit tegyek, mondtam neki, hogy igazából nem szeretnék komoly kapcsolatot, de nagyon tetszik nekem.. nagyon levolt törve. SZERINTETEK LÉTTEZIK OLYAN, HOGY EGY LÁNY MÁR SZINTE IJESZTŐEN TÖKÉLETES??? Nem hittem volna, hogy egyszer az lesz a bajom, hogy túl tökéletes a nő akit megismertem....

De lényeg: az első lány egyáltalán nem az esetem.. és megis van benne valami olyan dolog ami a másikban nincs meg.. A VARÁZS! MOST MÉGIS MIT TEGYEK?? még sohase volt barátnőm, és öszinten bevalom, hogy félek egy komoly kapcsolattól!:\

vegemvan.. http://www.youtube.com/watch?v=4ZHwu0uut3k


köszönöm!


2013. okt. 29. 13:12
 1/5 anonim válasza:
Ha egyszerre két embert szeretsz, válaszd a másodikat, mert ha az elsőt igazán szeretted volna, nem szerettél volna bele a másodikba.
2013. okt. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hmmm ez eddig oké.... DE AKKOR MIERT NEM JÖTTEM ÖSSZE AZNAP ESTE VELE? miert, mondtam neki hogy mégsem?! talán az első miatt? Soha nem éreztem még igy:| de tudom ezt magammal kéne megbeszélnem..;)
2013. okt. 29. 13:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos van olyan, hogy az ember egyszerre kettőt szeret, mert egyszerűen kiegészítik egymást, az egyikbe pont az van meg, ami a másikból hiányzik. Sajnos ez egy patt helyzet. Én 29 vagyok, kb 10 éve élek szerelmi életet, sajna elég könnyen leszek szerelmes, és nem egyszer jártam már így. :( Nem jó dolog, és nehéz okosnak lenni. Lényeg, hogy elsősorban a szívedre hallgass, de ha sehogy se tudsz választani, akkor inkább hagyd mindkettőt.
2013. okt. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értelek!:) Én nem szoktam szerelmes lenni:D nem is ertem mi van velem. Azt nem lehet.. muszáj leszek választani, és szerintem az elsőt fogom:) Aztán majd lesz valami..reménykedem, hogy nem fogok elrontani semmit:)
2013. okt. 29. 17:01
 5/5 anonim válasza:
Lehet egyszerre kettőt szeretni. Ezek szerint poliamor vagy. Van ilyen Facebook csoport és közösség. Komoly és etikus kapcsolat is lehet akár mindkét féllel. Ha ők is akarják.
2017. júl. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!