Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem cikinek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem cikinek, ha a lányokról kérdez anyám?

Figyelt kérdés
Akárhányszor rákérdez, hogy van-e barátnőm/mi a helyzet a lányokkal, akkor mindig olyan kellemetlenül érzem magam. A válaszom is mindig annyi, hogy "semmi". Ha lenne is barátnőm, akkor sem árulnám el neki. Olyan cikinek érzem. Haza sem vittem még senkit se. És rettegek is tőle, mert baromi kínos lenne. Miért van ez? 25 éves vagyok.
2013. okt. 29. 15:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
mert ciki a ciki
2013. okt. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Velem ugyan ez van, csak én még 15 éves vagyok...


Persze ha lenne egy idő után elmondanám.


De így ha kérdez igy is kínos, lehet azért mert nincs, de ugy egyébként is ;)))

2013. okt. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

25 evesen? Hat, ha valoban ennyi idos vagy es komoly a kerdesed, akkor tetszik-nem tetszik, de ciki is.

Nem szandekom megbantani, de valoszinuleg anyuci kedvence vagy es rosszul szocializalodtal. Jomodot feltetelezek meg es puhanysagot, de lehet egyaltalan nincs igazam.

Minden esetre 25 evesen en mar tul voltam az elso elfuseralt hazassagomon, reges regen kulon eltem a szuleimtol es nyugodt szivvel beszeltem a szerelmeimrol.

2013. okt. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Ha lenne, miért nem árulnád el neki? Az miért lenne ciki?

Tök természetes, hogy a szülők kíváncsiak ilyen dolgokra, főleg a te korodban.

Kezdj el mielőbb keresgélni, hátha megtalálod a párod, és mutasd be otthon!

2013. okt. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Áh, nagyon gáz lenne. Biztos nem vinnék haza senkit. Rosszabb mint a foghúzás!
2013. okt. 29. 16:13
 6/20 anonim ***** válasza:

velem is e z van.


Valamiért természetellenesnek érzem azt, hogy anyám tudjon is bármilyen kapcsolatomról, nem tudom miért.....


habár nem mintha kellene kutakodnia mert 21 éves vagyok, de még lányok közelében sem voltam soha.

2013. okt. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem vagyok ezzel egyedül. :)
2013. okt. 29. 16:16
 8/20 anonim ***** válasza:
Meg is csak vissza kellene hozni a kotelezo katonasagot, ott azert ferfit neveltek a tutyimutyikbol is es a katonarsak is tanitottak ezt-azt a varosi legenynek. Miert ilyen puha a vilag? 25 evesen? Mivan? Katasztrofalis :(
2013. okt. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Mi köze a katonaságnak ehhez? :/
2013. okt. 29. 16:41
 10/20 anonim ***** válasza:

Nyugi. Én is csak 23 évesek kötöttem az orrukra hogy van pasim. Akkor épp volt. Pedig 19 éves koromban kezdtem. Tény hogy sose kérdezték.


24 évesen 5 hónap után mutattam be az egyetlen férfit akit méltónak tartottam rá. Azóta már házasok vagyunk.


Szerintem ha nem érzed úgy, hogy te akarod, nem kell beszélned róla, és senkit se kell bemutatnod.


Én se mutattam be minden jöttmentet...


Viszont később ha komoly kapcsolatod lesz, akkor már tényleg túl kell esni rajta.


27/N

2013. okt. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!