Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ez?! (Bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez?! (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nem tudom mi bajom van de az már nem normális szerintem hogy egy "idegen" emberbe simán beleszeretek de ez a szerelem vagy fellángolás nem is tudom minek nevezzem ÉVEKIG eltart, a saját barátomból pedig 1,5 hónap után kiszerettem. Mi lehet velem a baj? Nagyon rosszul érzem magam félek hogy nemtudok kialakítani egy normális kapcsolatot sem.
2013. okt. 30. 12:33
 1/5 spinning group válasza:
100%
Pont azért, mert jobban megismerted a barátod, az idegent meg nem.
2013. okt. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert nem a megfelelő ember mellett élsz.
2013. okt. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy hamar beleszeretsz másokba, lehet a szeretethiány jele is... Az, hogy miért szerettél ki olyan gyorsan a barátodból... hát talán amit fentebb is mondtak. Nem az igazival vagy együtt.
2013. okt. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lehet hogy igazatok van azzal kapcsolatban hogy nem az igazival vagyok együtt de így még rosszabb az egész mert én érzem magam pocsékul amiatt hogy nem tudom szeretni.
2013. okt. 30. 12:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért is könnyen beleszerethetsz idegenekbe,mert őket nem ismered,és olyan tulajdonságokkal ruházod fel őket,amik számodra szimpatikusak.Olyannak látod őket,amilyennek szeretnéd.Lehet,hogy a barátoddal is így voltál,miután megismerted jöttél rá,hogy mégsem olyan,mint amilyennek képzelted.
2013. okt. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!