Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet még tenni, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet még tenni, ha a társkereső oldalak eredménytelenségébe belefullad az (középkorú) ember?

Figyelt kérdés
Itt most ne jöjjön senki se ezzel: nem szántál rá elég időt, nem megfelelő személynek írtál, ronda vagy, a szöveged rossz, stb., mert egyik se igaz, egyébként eléggé motivált vagyok. Semmi mást nem keresek, mint egy átlagos, normális párt és én is ilyennek gondolom magam.

2013. okt. 30. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Próbáltál már az interneten kívül a való életben keresni?

Esetleg szórakozóhely? Vagy csak simán egy kv-zóban?

Ha nem akkor talán meg kéne próbálni ;)

2013. okt. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csaj vagy? Akkor írj. Ezt a kérdést én is simán feltehettem volna egyébként.
2013. okt. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért ne add még fel, jó? :)
2013. okt. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én sajnos nem tudok túl sok jóval szolgálni neked, én 24 éves vagyok, de a tapasztalataimból azt szűrtem le, nem könnyű párt találni a társkereső oldalakon.
2013. okt. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elég rossz tanács, hogy szórakozó helyen ismerkedjek, mert az köztudott, hogy az ott született kapcsolatok 90%-a nem lesz tartós.
2013. okt. 30. 22:09
 6/8 anonim ***** válasza:

@Előző: Miért másutt könnyebb? :D


Akit keresel abból nincs sok akárhol is legyen, akármelyik nemhez is tartozol.

2013. okt. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérlek ne add fel. Tényleg nem könnyű, nekem 6 hónapomba telt, mire megismertem a férjemet társkereső oldalon 3,5 évvel ezelőtt. Ő 2 hete volt regisztrálva.


Bár azt írod :"Itt most ne jöjjön senki se ezzel: nem szántál rá elég időt, nem megfelelő személynek írtál, ronda vagy, a szöveged rossz, stb.,"


Akkor miért írtad ki a kérdést tulajdonképpen, ha nem tippeket vársz, min változtass, és nem is tanácsot kérsz? Bocs de ezt így nem igazán értem mit akarsz a kérdéssel....


Csak azt tudom mondani, hogy ne add fel. Lehet így párt találni. Más ismerősömnek is így jött össze. Ők is házasok, van egy gyerekük is már.


27/N

2013. okt. 31. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én már nem 6 hónapja hanem 6 éve vagyok fent és nem jártam szerencsével! Pedig én sem vagyok sem csúnya sem pedig bunkó. Sajnos nem válaszol vissza szinte senki. Így hogy ismerkedjen az ember?
2013. okt. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!