Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy lány örülne 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy lány örülne 1 hónap után egy ilyen ajándéknak?

Figyelt kérdés

A lényeg az lenne hogy ilyen kártyákra ráírnám hogy pl : "Ha ezt a kártyát használod akkor megcsinálom helyetted a _________" és ő oda azt írna be amit csak szeretne,és hasonlók,és még olyan hogy "Ha ezt a kártyát használod,kapsz egy csókót"

Nem érdekelnek az olyan válaszok hogy 1 hónap után korai,ő is ad valamit,csak még nem tudom mit..


2013. okt. 31. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:

vigyázz, könnyen elkophat a nyelved a végére... tapasztalat

18F

2013. okt. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogyérted?:D
2013. okt. 31. 13:11
 3/5 anonim ***** válasza:
55%

Nekem tetszene!! :D


De ne legyen olyan kártya, aminél ki hagyod a helyet, hogy ő találja ki! Mindet te írd be! Amúgy szerintem baromi jó ötlet! Bár... inkább olyan 1 év után ajándékoznák ilyet.

2013. okt. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszene :) szerintem ez tök aranyos, de egyetértek azzal hogy ne hagyj ki helyet.
2013. okt. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#1

3at találhatsz

2013. okt. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!