Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen velem? A páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen velem? A páromnak egyik este felöltöztem szexisen. Combfix, harisnyatartó és melltartó. Mivel a lányom még nem aludt rávettem a pizsimet.

Figyelt kérdés

Elaltattam a lányom és bebújtam az ágyba.Amíg a párom lefürdött addig levettem a pizsimet.Bebújt mellém az ágyba és odabújtam a kezét a lábamra tettem és semmi!Kérdeztem tőle,hogy aludni akarsz?Igen volt a válasz.Erre én ledobtam magamról a takarót és azt mondtam sejtelmesen,hogy akkor én ezt leveszem.Szépen lassan vettem le magamról a ruhákat.Ő addig ott feküdt mellettem!Meg se mozdult!!!!Felvettem a pizsimet és megkérdeztem tőle,hogy most miért nem tett valamit?Erre elkezdett velem hangoskodni,hogy most sértődj meg,meg,hogy nem vette észre,hogy mi van rajtam!Hátat fordított és elaludt.Úgy éreztem magam mint akit fejbe csaptak!Ennek három napja és meg se próbálta megbeszélni vagy legalább annyit mondani,hogy bocs!Nagyon rosszúl esett!

Ti mit tennétek a helyemben?

Bocsi,hogy ilyen hosszú lett!


2009. nov. 14. 19:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/122 anonim ***** válasza:
80%
A párod egy érzéketlen faguriga! Legalábbis veled szemben. Azért kiváncsi lennék rá, hogy egy pepshowban is ilyen érdektelen lenne? Ez roppant sértő és megalázó egy nő számára. Jogosan sértődtél meg. Én talán várnék ebben a helyzetben a legközelebbi közeledéséig és akkor feltétlen szóba hoznám.
2009. nov. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/122 anonim ***** válasza:
78%
Én nem várnék addig. Higgadtan, sértődésmentesen kérdezd meg tőle egy alkalmas pillanatban, miért nem reagált a közeledésedre aznap. Jobb az ilyet minél hamarabb tisztába tenni.
2009. nov. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/122 anonim ***** válasza:
82%
Kiábrándító. (Bezzeg a női magazinokban mindig azzal hülyítik a nőket, hogy egy szexi fehérnemű mindent megold. Ha-ha-ha...) Kiakadnék, és magyarázatot követelnék. Ha nem fogná fel, elmagyaráznám, hogy mi célból "öltöztem ki"... Női mivoltomban érezném magam megalázva - ha csak nem magyarázná el szépen, hogy ne haragudj drágám, fáradt vagyok, de holnap bepótoljuk, vagy valami ilyesmi. De Nálatok ilyen nem volt, ahogy olvasom. Nincs más baj is a kapcsolatotokkal?
2009. nov. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/122 anonim ***** válasza:
32%
Egyszerúen fáradt volt.Nem értem.hogy miért kell ebből ekkora ügyet csinálni.Egy férfi sem kíván mindig szexelni!
2009. nov. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/122 anonim ***** válasza:
83%

Szeretném inkább azt hinni, hogy olyan, mint az enyém, ugyanis vannak férfiak, akik ezekkel a huncutságokkal egyszerűen nem tudnak mit kezdeni. hidd el, ismerem, 25 éve vagyunk házasok, nagyon aranyos, nagyon kedves, nagyon jó partner az ágyban, de ha megkérdezem tőle, hogy hogy tetszik az új tangám, akkor annyit mond, hogy jó!

Mindent megpróbáltam, hogy csak egy kicsit megváltoztassam, nem megy, nem próbálkozok tovább.

Hiába vagyunk mindketten fiatalosak, a gondolkodásunk sem földhöz ragadt, fehérneművel nem lehet rá hatni!

2009. nov. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/122 anonim ***** válasza:
78%
Lehet hogy valami nyomja a lelkét. Próbálj hozzá közeledni, és nem azt kideríteni, hogy miért nem kellettél neki, hanem azt hogy mi a gondja. Lehet hogy munkahely, lehet hogy valaki beletaposott a lelki világába,stb. A férfiaknak is lehetnek problémáik, ilyenkor ők nem mindig mondják el, hanem magukban tartják és elvonulnak. Próbáld meg okosan fineszesen kiszedni belőle, te pedig ne bánkódj. ;)
2009. nov. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/122 anonim ***** válasza:
74%

Talán már az este előző részében is elkezdhetted volna a "bevezetést" (gyertyafényes vacsora, együttfürdés a kádban, pezsgő, stb.), nem így gyorsan és váratlanul letámadni...


Aztán vannak olyan férjek, akik az ilyen szexis cucokat k*urvásnak tartják, az is lelombozza őket, ha a feleségüket ilyen cuccban látják! (Ki kell puhatolni, hogy neki mi tetszik.)


Lehet, hogy fáradt is volt, nem erre hangolódott rá amíg készülődött a lefekvéshez.


Van ilyen a nőknél is!...

2009. nov. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/122 A kérdező kommentje:

Aznap nem dolgozott úgyhogy nem tudom mitől lett volna fáradt!A másik az,hogy a comfix a gyengéje.

Amúgy meg ha én nem kezdeményezek nincs szex!Ő nem közeledik felém és én már mindent megpróbáltam,hogy jobb legyen a szexuális életünk.Írta valaki,hogy ez mennyire megalázó lehetett.Hát az volt!!!!!És az,hogy ő nem tulajdonít ennek semmit így még sz@rabb!

Ha egyszer majd kezdeményezni fog megmondom neki,hogy köszi de nem!Mondjuk arra valószínű várhatok egy pár hetet...

2009. nov. 14. 20:14
 9/122 anonim ***** válasza:
93%
Részvétem..:(Én megmondtam a páromnak,mikor igy /se/ reagált,hogy keresek szeretőt,és ne merjen reklamálni,ha félre fogok lépni!Azota vigyázz,hogy vegye a lapot,ha sexelni akarok.Ha mégsincs kedve,akkor megmagyarázza,hogy miért nincs.
2009. nov. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/122 anonim ***** válasza:
56%
Na igen, ha igy viszonyulsz, mint a kommentedben irtad, akkor a szexuális életetek hamarosan még kiábránditóbb lesz!
2009. nov. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!