Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet a lehető leggyors...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a lehető leggyorsabban túltenni magam a szakításon? Esetleg rögtön keressek mást?

Figyelt kérdés
5 és fél éves kapcsolatról van szó, aminek valószínűleg vége. A párom hazudott, ezért vesztünk össze, csakhogy ez a hazugság már nem az első volt... Tulajdonképp az egész kapcsolatunk alatt folyton hazudozott. Az utolsó alkalommal nálam elszakadt a film, legszívessebben megütöttem volna, mivel önelégült mosollyal mondta h jól esett engem becsapnia. Összevesztünk, szó szót követett, elkezdett fenyegetőzni mire én azt mondtam h tünjön el a lakásból. Másnap el is tünt, a cucca még itt van. Két napig írtam neki, a megbánás legapróbb jelét sem mutatta. Azóta nem kerestem, a cuccai még itt vannak, a mostohaanyja nem tud semmit csak h az apjával beszélt. Náluk is egyébként hasonló a helyzet, a hazudozási hajlamát az apjától örökölte.
2013. okt. 31. 21:21
 1/6 ameoland ***** válasza:

az elsőre ne haragudj, nem tudok megoldást.

a másodikra meg a személyes véleményem:

Miért jó egyik napról a másikra, egyik karból a másikba futni? Gondold el,hogy esetleg tényleg valaki szívesen fogadná a közeledésed, mert tetszel neki és a fájdalmat,amit ez a pasi okozott és le kéne csapódnia x idő alatt, ez a szegény szerencsétlen kapja a képébe. És ez a kapcsolat is tönkre fog menni,mert egy depressziós p*csa leszel a szemébe,aki sokat szenved önmagába,de nem hajlandó megbeszélni mi baja..csak ..van. Majd kiderül,hogy az ex. És az ex mindig is nagy baj minden kapcsolatban, ha ott van ha nincs.

Én sajnállak, de ismertem olyan embert is, aki egyik nap életvidám volt.. 2 héttel korábban volt a 20. születésnapja, majd egy verőfényes napon szívinfarktusban meghalt és itt hagyta a jegyesét maga után. 1-2 évig is gyászolta, de tovább lépett.


Ja, igen. Szerinted, ha ő volt a piszok és önelégült hazudozó,hogy eshetett neki,hogy miután kidobtad te még 2 napig írogattál neki? Én a markomba röhögnék. a végén még te leszel beállítva hibásnak.

2013. okt. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csak annyit tudok mondani hogy ne keress mást, csak Magadat csapnád be... légy egy kicsit egyedül, találd meg önmagad, élvezd ki hogy kicsit van időd saját magadra...

Az "exedet" pedig jobb ha elfelejted, a hazudozás is egy betegség, melyből nem igazán van kiút...

2013. okt. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom, nem volt okos dolog írni neki, de amikor annyira fájt és szívem mélyén azt reméltem, hogy bocsánatot kér majd, de persze mindhiába. Az smsekkel bűntudatot akartam ébreszteni benne, de úgylátszik, hogy neki nincs olyan.
2013. okt. 31. 21:36
 4/6 Amazon lány ***** válasza:
Én pont ugyanígy viselkedtem szakításkor, még írogattam neki, hátha bűntudata lesz, de inkább magamból csináltam hülyét. Szerintem ne keress még egyenlőre más pasit, inkább csinálj valami olyasmit, amivel elfoglalod magad és ami erősíti az önbizalmad, amitől sikerélményed lehet. De ne egy másik pasi karjaiba menekülj.
2013. okt. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A legrosszabb választás,ha mást keresel.Neked sem lesz jobb,és az újnak sem,mert magadat és őt is becsapod.Neked most egyedül kell lenned,az a legjobb megoldás.
2013. okt. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De meg fogok bolondulni egyedül. Eggyütt éltünk, elköltöztem miatta a szüleimtől, de hozzájuk csak tavasszal mehetek viszza. H viseljem a magányt addig?
2013. okt. 31. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!