Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az első kapcsolatotok amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első kapcsolatotok amikor véget ért hogy jutottatok túl rajta?

Figyelt kérdés
Az első kapcsolatom volt, nagyon szerettem és még most is szeretem, de ő szakított. Nem tudom még felfogni próbálom lekötni mással a gondolataimat, de vhogy mindig eszembe jut :/ nem tudom mennyi idő kell hozzá mire elfelejtem azt mondják teljesen majd akkor ha beleszeretek másba. De ezt elképzelhetetlennek tartom hogy igy szeressek mást
2013. nov. 1. 10:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nekem már 2éve vége , de még most sem felejtettem el , sokszor gondolok rá , reméltem az idő segit , de eddig nem segitett.
2013. nov. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
de sirsz is miatta? volt azóta másik? remélem azért ennyi idő nem lesz
2013. nov. 1. 11:01
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem rázott meg mert én dobtam a libuskát.
2013. nov. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem kb fél év kellett, hogy teljesen túl legyek rajta, én is lefoglaltam magam mindenféle dologgal. Sportoltam, barátnőkkel voltam, otthon takarítottam, kirándultam stb... Eleinte mindenről eszedbe fog jutni, de lassacskán elfelejted, enyhül a kép. Mondjuk az igaz, hogy ha bele szeretsz vkibe akkor teljesen elfelejted és csak barátként gondolsz majd rá. Nekem bevált. :)
2013. nov. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Sűrűn eljártam itthonról, megpróbáltam mindig emberek közt lenni. Új embereket megismerni.

Nekem körülbelül fél év kellett, hogy olyan szinten elfelejtsem, hogy már más srácok is érdekeltek..új kapcsolatba akartam kezdeni. Körülbelül a szakítás után 8 hónapra megismertem a mostani páromat. Akivel már 1 éve vagyunk együtt és az előző pasimra csak nagyon ritkán gondolok, akkor sem pozitív érzésekkel, inkább semleges. Csak eszembe jut, hogy volt ő is. Persze sok függ attól, hogy mennyi ideig voltatok együtt, milyen szinten volt elmélyülve a kapcsolat. Nekem az első csak pár hónapig tartott. Nem alakult ki olyan szoros kötelék, ezért tudtam viszonylag hamar elfejteni.

2013. nov. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
kicsit több mint egy évig vtunk együtt. Nagyon szoros volt és szinte éjjel nappal együtt vtunk :/ ezért nehéz
2013. nov. 1. 11:07
 7/14 anonim ***** válasza:

3 év járás után én a lehető legrosszabb módját választottam a felejtésnek: azonnal megismerkedtem egy másik paival. Egy ideig elterelte a gondolataimat, de ma már nagyon bánom,mert úgy érzem, hogy szemét voltam az exemmel.

Kellett kb 1,5 év mire rendbe jöttem. Bár 5 év után is még van,hogy eszembe jut vagy vele álmodok.

2013. nov. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem ő volt egyben életem első szerelme.... 1 évig sírtam utána. Utána fokozatosan jobb lett. Az a lényeg, soha ne legyél egyedül, valahová mindig menj, akkor is, ha semmi kedved.
2013. nov. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
fél év kellett hozzá. nagyon odáig voltam érte, reménykedtem az utolsó percig, ő meg nagyon rondán bánt velem, ráadásul házinyúl volt, nézegethettem minden nap z iskola folyosólyán, plusz a csajt is, akivel megcsalt és végül összejöttek. megismerkedtem egy rendes sráccal, aki vigasztalt, majd nem sokkal azután, hogy már nem fájt a múlt, össze is jöttünk, azóta együtt vagyunk :). az exem meg ugyan eszembe jut, persze, a tablófotója mellett sétálgatok nap mint nap, de már csak röhögök rajta.
2013. nov. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Sirni nem sirok , azt nem érdemli meg , habár azt sem , h gondoljak rá , de nem tudom irányitani az érzéseimet sajnos. Van már 1,5 éve barátom , de igyis az exemre gondolok , nehéz volt , a mi kapcsolatunk olyan volt az exemmel , h együtt sirtunk együtt nevettünk de sokat veszekedtünk.Igazából az fáj , h neki szakitásunk után 1.5 hétre lett kapcsolata és még mindig együtt vannak. Talán ha nem lett volna igy akkor énis elfelejtettem volna hamar , vagy ha szakitanának a barátnőjével lehet , h nem is érdekelne , csak az a tudat , h miben jobb az a lány mint én? talán bántja az egómat
2013. nov. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!