Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy barátom, akinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátom, akinek a barátnője kettőnk közé akar állni. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Eddig is mindig rettentően féltékeny volt a csaj, (szerintem beteges, egyszerűen beteges, s mindemellett önbizalomhiánya lehet, ezért ennyire féltékeny), de most már minden kapcsolattartási formát megakar szakítani velem és a barátom között. Közlöm, hogy ő és én több száz km-re lakunk egymástól, sosem találkoztunk, viszont a 3 év alatt olyan bizalmi kapcsolat alakult ki kettőnk között, hogy ha valami problémánk volt, már kapásból hívtuk a másikat, hogy megosszuk egymással mi történt velünk. Mint pasihoz, sosem vonzódtam, s talán nála még a legelején volt valami, de mára tényleg egy tiszta baráti kötöttség alakult ki köztünk. Télen megismert egy leányzót, akinek már akkor sem tetszett a "kapcsolatunk". Folyton mondogatta a barátom, hogy ne hívjam, ha a csaj ott van nála, mert hogy kiverte a tüzet miattam, ha épp akkor hívtam, ha épp vele volt. (jó, csak hát nem mindig tudtam, hogy épp mikor alkalmas és mikor nem) Skype-on ugyanez volt a helyzet, mint telefonon. Az utóbbi 2 hónapban viszont már üzengetett nekem a barátomtól, hogy menjek a jó ********, valamint töröljön a telefonjából, netről, mindenhonnan....de miért...kérdem én?? Mert sikerült kialakítanunk egy nagyon jó barátságot, annak ellenére, hogy élőben sosem találkoztunk? S lehet ez a barátság még 3 évig jól fog működni, ellenben lehet, hogy a nagy "szerelem" elmúlik 1 hónapon belül? Erre ma arra leszek figyelmes, hogy törölve lettem skype-ról, facebookról és egyéb oldalakról, ahová írtam is üzenetet neki, de mégcsak nem is kaptam visszajelzést, hogy miért. Telefonjaimra sem válaszolt. Mire hatodszorra hívtam fel, azután visszahív, hogy olvasta az üzeneteim, látta, hogy hívtam, de egyszerűen nem reagálhatott rá semmit, mert a kedves barátnője megtiltotta. Annyira rosszul esett nekem, mikor most épp rossz passzban vagyok, s azt hittem, hogy ez az oka, hogy törölt, hogy egyszerűen nem akar most velem foglalkozni, és kész, miközben amikor ő volt a gödörben, akkor én mindig segítőkezet nyújtottam neki. Szóval nagyon dühös vagyok. Nekem speciel vannak hímnemű barátaim, az aktuális párjaimnak is voltak nőnemű ismerősei, de istenem, az nem jelenti azt, hogy ha egy nő és egy férfi egy hullámhosszon van, akkor szexuálisan is vonzódnak egymáshoz. Vagy csak én vagyok így ezzel? Én lennék ennyire hülye, hogy hiszek a férfi-nő barátságban? A barátom közölte, hogy valami más megoldást kell kitalálnia, hogy ezentúl tartsuk a kapcsolatot, vesz egy másik telefont, amit nem tud ellenőrizni a drágalátos kis barátnője. Én meg mondtam neki, hogy akkor kösz, nem kell belőled, ha engem ennyire titokban kell tartani, elvégre még csak nem is személyesen szoktunk találkozni. Ti hagynátok a fenébe az egészet a helyemben vagy mit tennétek?
2013. nov. 1. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem azért, de h lehettek barátok, ha még sose találkoztatok?
2013. nov. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerinted, ha valaki minden egyes nap, vagy minden másnap kapcsolatban van valakivel, telefonon, interneten (kamerán) keresztül, s mindig beszámolnak egymásnak az épp aktuális gondolataikról, az életükről, az aznapi eseményekről, ami velük történt, akkor nem alakulhat ki barátság? Akkor az semmi, mert nem megyünk el együtt kirándulni vagy moziba, mert sajnos messze lakunk egymástól?
2013. nov. 1. 15:16
 3/5 Tarnolf ***** válasza:
Mondd meg a srácnak, hogy állítsa le a nőjét, meg legyen már egy kicsit tökösebb, ti nem szerelmesek vagytok egymásba, hanem barátok vagytok. A kiscsaj nem érti, mert gyökér, a barátodat, ha jól rávezeted a dologra, akkor megérti mit kell tennie. Sajna itt neked is kell harcolnod, hogy ez a barátság fennmaradjon. Ha nem működik, akkor nincs más hátra, hagyd a p*csába. Ilyet ritkán mondok, mert egy barátság felbecsülhetetlen, de, ha egy ilyen jellemtelen, buta tyúk miatt téged képes elfelejteni, akkor tényleg nincs értelme barátkoznotok a továbbiakban.
2013. dec. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is féltékeny lennék amúgy a csaj helyébe.. de így meg megértelek téged is:/ szerintem legyen úgy ahogy mondod, ha továbbra is ez lesz hagynod kéne:/ aztán majd ha szakít esetleg a csajával vagy hiányzol neki megkeres..
2013. dec. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de én sem tolerálnak, és a pasi is lemondott rólad, ezt be kell látnod, mivel engedett a barátnője szavának!Fogd fel! Kapcsolat első helyen, a barátok utána, Te meg nem is vagy igazán barátnak nevezhető, csak egy olyan személy, akivel mikor nem volt barátnője és unatkozott elszorakozott!
2013. dec. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!