Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy érjem el, hogy ne szeress...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el, hogy ne szeressem ennyire a barátomat?

Figyelt kérdés
Szeretnék lazítani az érzelmeimen, ugyanis sokszor úgy érzem, visszaél velük. Az van, amit ő akar, bulizni megy, füvezik, pedig tudja hogy utálom, de ha én megyek valahova, nem bírja elviselni. És én sokkal többet igazodom hozzá, mint ő hozzám. Nem akarom ilyen nagyon szeretni. (24L-21F)
2013. nov. 2. 07:36
 1/2 anonim ***** válasza:
ne sz"opd le
2013. nov. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a szeretet mennyiségével van a lényeg, hanem azzal, hogy fel kellene lépned határozottabban. Ha legközelebb azt mondod valamire, hogy nem és semmibe néz simán lépj le. (Lehet beleszakad a szíved de ezzel nem tudsz más tenni) Miután észreveszi magát úgyis meg tudjátok majd beszélni.
2013. nov. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!