Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi járna a fejedben ha a következő történne?

Figyelt kérdés
Csak a szituációt írom le, légyszi csak arra válaszoljatok, mélyebben ne boncolgassuk hogy van e értelme a dolognak vagy nincs:) Szóval ti mit gondolnátok a következő helyzetben: Dolgoztok egy helyen ahol jönnek mennek a vásárlók. Van egy lány aki a barátjával szokott gyakran odajárni. A lány állandóan szemez veletek vagyis néz sokszor, te is nézed mert tetszik, és ez így megy minden alkalommal amikor ott vannak. Aztán egyszer csak köszönő viszonyba lesztek, azaz mindig köszöntök egymásnak ha összefuttok a barátjával is (nem beszélgetős viszony csak köszönés van, de minden alkalommal). Egy ilyen alkalommal bár te ott vagy és ők is, viszont láthatóan mintha a lány nem akarna észrevenni vagy csak tényleg nem vett észre, és hiába keringsz körülöttük, nem néz rád és ezért nem is köszön. Bár elgondolkodsz rajta hogy lehet tényleg nem vett észre, de mire gondolsz? Jobban izgat a dolog, hogy felhívd magadra legközelebb a figyelmét, és még jobban elkezd érdekelni, vagy azt gondolod hogy biztos mégse tetszel neki és hagyod, már nem érdekel annyira. Nézzétek úgy a dologot, hogy korábban nagyon érdekelt a lány. Szóval csak az a kérdés, mi járna a fejetekben ha már ennyire eljutottatok, és tényleg érdekelne a lány, még jobban izgatna vagy sem?
2009. nov. 15. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem az, hogy valószínűleg csak haveri szimpátiát érzett irántad. :( Vagy lehet hogy tetszel,d e abarátját nem akarja feladni miattad.
2009. nov. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi járna a fejemben? Én nem vagyok olyan (bocs a szóért) hülye, hogy úgy gondoljam, hogy aki rám néz azt érdekelhetem (pláne, ha pasija van). Szerintem még azelőtt felejtsd el, mielőtt leégeted magad.
2009. nov. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem flörtölt veled,de már valamiért nem akar.
2009. nov. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

remélem a pasi vagy. akkor biztos észrevette a barátja hogy szemez veled, és szólt neki hogy nem kéne...

ha meg a csaj, akkor meg adj neki egyértelmű jeleket!

2009. nov. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!