Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mire gondoljak?

Figyelt kérdés

15 hónapja vagyunk együtt, de valami nincs rendben. 100 km van köztünk, így csak havonta kb 1szer talizunk. De amikor végre együtt lehetnénk, neki nincs kedve hozzá. Kezdeményezni nem nagyon szeretnék, mégis csak neki kéne. Mondta, h maradi, de ez már túl sok, vagyis kevés xd "magamhoz" tettem a kezét, de azt mondja-most nincs kedve...

Nem tudom meddig bírom még így, alig várom, h találkozzunk, és olyankor olyan, mintha csak 1 baráttal lennék. Lehet, hogy ez inkább már csak barátság, de én többet érzek, és tudom h ő is, csak nem mutatja ki úgy. Mondta h kíváncsi: kibíro-1 kb 2 évig az nélkül, hát ha ő is szeretne akk ő sem bírná ki...1szer feküdtünk le de akk is szinte én jobban akartam. Amikor meg ezeket elmondtam neki, azt mondja h a szex fontosabb? Nem,csak szerintem is hozzá tartozik 1 kapcsolathoz, főleg ha ilyen ritkán talizunk. Azt mondja szeret..Ne csodálkozzon ha másnál keresném meg a boldogságot...


2013. nov. 2. 13:15
 1/5 A kérdező kommentje:
(én 18, ő 20 éves)
2013. nov. 2. 13:16
 2/5 kolosszus22 ***** válasza:
100%

Őőő...nem igazán értem mit kerestek még egymás mellett, ez minden csak nem kapcsolat. A szex igen is fontos és nem havonta egyszer, hanem akár minden nap is.

26F

2013. nov. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem ismerlek se téged sem a "pasidat" úgyhogy ez csak az én véleményem lesz. Messze vagytok és amikor találkoztok akkor se esik úgy neked? Ennek sok oka lehet. Lehetséges hogy fáradt vagy nem szeret és nem vonzódik hozzád. A másik ami megfordult bennem és talán benned is hogy megcsal. Lehet hogy neki nem olyan fontos a szex de ha szeretsz valakit szerintem az alapvető hogy a kedvében jársz a másiknak. Főleg havonta egyszer...
2013. nov. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Megcsal téged.

100 km , havonta 1x , agybafőbe csal .

2013. nov. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem van valaki más is a képben,messziről jött ember azt mond,amit akar,te meg nem tudod ellenőrizni.Szóval szerintem simán megcsalhat.Persze lehet más oka is a problémának,például az,hogy nem vonzódik hozzád,nem kíván,nincsenek irántad érzelmei még minimálisan sem.Mindenesetre ez így nem kapcsolat,ti csak vagytok egymás mellett.
2013. nov. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!