Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek errol a kapcsolatrol? (14/L es 24/F)

Figyelt kérdés
Van egy ismerosom akit kb. 1 eve ismertem meg es azota nemnis lattam mert kiment kulfoldre.Tegnap elpt hazajot es a tegnap reggel 11 orakor hiv,hogy mit csinalok,hogy vagyok es,hogy szeretne talalkozni....Kb.5-orakor megis erkezet hozzam(Falumba) az egyik baratjaval...ahogy kiszalt a kocsibol es meglattot azzonal nkmbszokot olelgetet s puszilgatot. Vegul elmentunk setalni o persze kart menni pizzazni de nem akartam,hogy mindenki lassa,hogy van vlm valaki...vegul amiert a tegnap vilagitas voltbkimentunk a temetore.....hat ott beszelgetunk szerelmet valott olelgettet s csokolosztunk meg ilyenek...amikor mentunk vissza arra a helyre aholba baratja vart minket hat addig kezenfogva mentunk ekozbe kapot egy hivast nm tudom kitol s kerdeszte hol van s mit csinal s asztmonta a baratnojenel van...vegul amikor odaertunk ott se fogta vissza magat mert ott is puszilt csokolt olelt s becezgetet s nmakart haza menni...nagyon aranyos...igaz h en montm h azert fogja kicsit vissza magat mert sok ember van..erre o asztmonta ot nem erdekli meg ,hogy barkibelott felvalal engem...vegul amikor beult s integetet nkm lattam,hogy konycsepek vannak az arcan.....hat nekem tetszik a fiu csak a kora az nem..elvegre 10 ev kulombseg van kosztunk...teleg szeret mert heti ketszer beszeltunk neten az egyik munkatarsanak a huganak ab geperol..persze fizzetet erte...Mi a velemenyetek errol a sziturol?
2013. nov. 3. 07:40
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Bocsanat a helyesirasi hibakert...telefonrol irok es a bilentyuzetem nm valami jo....
2013. nov. 3. 07:44
 2/34 anonim ***** válasza:
90%
Katasztrófa. Mint a te helyesírásod.
2013. nov. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
A korkülönbség egy dolog, ha szeretitek egymást, nem számít. De miért fizetett?
2013. nov. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
60%
14 eves korban hatalmas a 10 ev kulonbseg...
2013. nov. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy a helyesirasom katasztrofa de nem azert irtam ki a kerdest,hogy ezzt mond kedves 1 valaszolo...aki csak ezert irna kerem.ne is irjon...
2013. nov. 3. 07:47
 6/34 anonim ***** válasza:
51%

nagyon idős neked ebből úgysem lesz komoly kapcsolat idős is neked vannak igényei amik neked még nem jók ha legközelebb vissza jön biztos szexelni akar majd

1 idős neked

2 messze dolgozik

3 szakíts vele keress korban hozzád illőt

2013. nov. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Azert fizetet,hogy netezni tudjon mert neki asztali gepe van amit nm tud magaval vinni..habar most hetfon vesz maganam leptopit igy nm kell fizesen a masik csajnak
2013. nov. 3. 07:49
 8/34 anonim ***** válasza:
75%
Nincs jövője ennek a kapcsolatnak. Szerintem a csóri csak megakar dugni egy hamvas 14 éves puncit, ezért még könnyezni is képes. A pasik is tudnak szinészkedni, ha akarnak.
2013. nov. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
#3 ne mond baromságokat nem tudják egymást úgy szeretni ahogy kell egy 8. os lány és egy felnőtt dolgozó férfi ez hatalmas különbség! úgyse lesz semmi inkább szakítsanak most amikor még nem fáj annyira ha annyira szeretnéd a srácot akkor nem akadtál volna fent a korán
2013. nov. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
De nem akarok...Kedden megy vissza s december 22 koeul jonn vissza...s monta h egyut akar majd velem karacsonyozni es szilveszterezni...
2013. nov. 3. 07:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!