Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak akkor ha két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak akkor ha két lánynak bejövök?

Figyelt kérdés
Itt a fő probléma az, hogy a 2 lányból az egyiknek évek óta nagyon tetszem, és picit "erőltettem" magamban én is azt hogy ő tetszik nekem, de sajnos nem, nem jön be... Míg a barátnőjének is bejövök, aki egy tündérbogár, és csak azért nem lép velem szemben, mert évek óta bejövök az ő barátnőjének, ráadásul nagyon... Pedig tudom, hogy tetszünk nagyon egymásnak, a szikrát érzem. Mikor ő meg ölel, a bőre illata és finomsága, a haja illata beindít... Az ölelését úgy élem át mint ha baba lennék és ringatnának, a szemeibe imádok bele nézni, gyönyörűnek találom őt, és a hangja is, a nevetése is cukibb... Nagyon tetszik! Míg az akinek évek óta nagyon tetszem, sajnos vele nagyon nem érzem ezt... Hogy tudnánk közel kerülni egymáshoz azzal a lánnyal, úgy hogy a lányt nem bántjuk meg?:/ Olyan aranyos, hogy nem lép a barátnője miatt....
2013. nov. 3. 12:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szopasd meg mind a 2 őt, vagy vedd rá őket gruppenre :D
2013. nov. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ne tudjon a 2 egymásról és nem lesz baj
2013. nov. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Más egynek is örülne.
2013. nov. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én örülök neki, de egyszerűen csak az egyik tetszik, de épp az aki viszont nem akar semmit mert a barátnőjének tetszem nagyon.... Gruppen lehetetlen mert az egyik lány szűz :D és különben sem ez lenne a cél velük :)
2013. nov. 3. 12:25
 5/11 anonim ***** válasza:
és mék az az egyik?
2013. nov. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hogy te mekkora marha vagy.
2013. nov. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azt hittem kapok értelmes válaszokat is
2013. nov. 3. 12:33
 8/11 anonim válasza:

Szerintem kérdezd meg azt a lányt ahol viszonosak az "érzéseitek" , hogy most mi legyen . pl : A mi szerelmünk , de a barátnőmet elveszítem.Vagy:. Semmi sem lesz köztünk de a barátnőm meg marad . Szerintem ez a két lehetőség áll fent . Mert hát tudjuk milyen két lány amikor mind 2-nek tetszel és harcolnak *-* :D

Szóval meg kéne beszélni ezt közösen , hogy a 2 lány barátságotok tönkre menne-e a ti kapcsolatotok miatt .

2013. nov. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
*A két lány barátsága *
2013. nov. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Írj privátba ha kérdésed lenne még esetleg ;)
2013. nov. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!