Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a fiúk körében már-már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a fiúk körében már-már népbetegségnek számít?

Figyelt kérdés

sajnos én ezzel nagyon igy vagyok..pedig nagyon szeretnék rajta változtatni..hogy egy lány csak addig izgalmas amig udvarlok neki(füzöm) aztán meg amikor együttvagyok vele egy olyan 1-2 hét után nemtudom értékelni.

az ilyen típusú fiúk akiknek sok párkapcsolata van és mind ilyen pár hetes csak..nagyon szeretnék rajta változtatni mert aki most van "soron" csak szeretem,és nem akarom így veszíteni.nembaj ha nemtudsz rá megoldást,az is érdekel ha más fiú is ebbe a kórba szenved.


2009. nov. 15. 15:45
 1/5 A kérdező kommentje:
nagyon szeretem*
2009. nov. 15. 15:48
 2/5 Teszto válasza:
0%

en is ugyanebben a cipőben járok

mindig csak addig kell amig össze nem jövünk vagy amig le nem fekszunk egymassal, utana mint egy feladat kipipalva és elvesztem az erdeklödesem

2 megoldast talaltam erre:

1: nyilt kapcsolatok, van erzelmi szal mivel szugseged van arra h tartozz valakihez ezert is probalkozol ujra és ujra , de mégsincs olyan szintu kototseg. pl ( delehet h ez csak nalam ) ha kapcsolatban vagyok és elmegyek valahvoa lehet hogy normlas esetben nem mennek oda egy adot lanyhoz de mivel bezartnak erzem magam, ki ha én nem alapon odamegyek és megcsalás a vége.

2: van egy lany most aki atjön itt alszik együt vagyunk erzelmileg, de csoknal nincs több köztünk sosem. Más lányok pedig ugymond egyéjszakás kalandokra járnak át hogy sex terén is minden igény ki legyen elégitve. Igy van erzelmi kötödés, sex teren is mindent megkapsz. Eddig nekem ez jött be.

És igy varom h valakibe tenyleg legyek anyira szerelmes h nem feladat kent kezelem ..:)

Sok sikert!

2009. nov. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen...

Ha nem is 1-2 hét után nem értékeli a lányt, de idővel az udvarlás már lényegtelenné válik...

Ha meg változtatni akarsz rajta, akkor változtass...

Udvarolhatsz neki egy életen át is akár.

Sztem Te lány vagy...

2009. nov. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az ilyen pasik kiégett ri*banc fas*ok, és soha sem fognak egy nőt sem megszeretni.

sőt, egyre rosszabb lesz. Aztán már a végén a hímeknél kötnek ki....

2009. nov. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:)

nem,16éves fiú vagyok..és kedves 3 válaszoló fel sem tudod fogni hogy milyen hatalmas érzelmeket táplálok a lány iránt..komolyan úgyérzem hogy megtaláltam a másik felem ebbe a világba..és olyan érett gondolkodásra késztet hogy (kb. 1 évig szószerint szartam a sulira..egyáltalán nem tanultam) és most minden nap azért írom meg a házimat hogy majd a jövőben eltudjam tartani az én leendő feleségem.ő azt mondta hogy nemtudja mással elképzelni az életét.

2009. nov. 15. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!