Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akkor a nők elvárják, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor a nők elvárják, hogy a pasijuk a kapcsolat alatt is folyamatosan teperjen és küzdjön értük?

Figyelt kérdés

Mint amikor randiztak.

Én próbálom ezt fenntartani a barátnőmnél,de sokszor egyszerűen energiám sincs rá.Van amikor visszaveszek és ő már kérdezgeti,hogy baj van e.

Na de a kérdés.Nők ti ezt szeretnétek?Folyamatos küzdést,teperést?



2013. nov. 4. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

ige, igen, igen.

fránya nők....:S

2013. nov. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Nem, ezt szépen az elején le szokás építeni. Ha hozzászokott, akkor már gáz van.
2013. nov. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bizonyára velem van a baj, hogy mindig rendületlenül hiszek abban, hogy majd találok egy olyan nőt, aki legalább ugyanannyit beletesz a kapcsolatba mint én, de folyton csalódok. Kérdező, szerintem kikészít téged majd hosszútávon az, ha folyton neked kell teperned. Én leülnék a kisasszonnyal, megbeszélném vele, hogy ez kényelmetlen nekem és megpróbálnám picit motiválni, hogy ő is tegyen érted valamit. Várnék 1-2 hónapot, és ha semmi változás, akkor megkérném, hogy fáradjék ki az ajtón! De csomagokkal!
2013. nov. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2.

Te amúgy értelmezni nem tudod a mondatokat vagy trollkodsz?

2013. nov. 4. 17:46
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem, a nők azt várják el, h a pasijuk jól nézzen ki és tudjon nekik ezt-azt fizetni. Ha ez megvan, a kisujjadat se kell mozdítanod, ha nincs, akkor meg úgyis otthagy hamar. A küzdés lehet h jólesik nekik, de sokat nem érsz el vele.
2013. nov. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell teperni, de sokan elkövetik azt a hibát, hogy örökös érvényűnek érzik a kapcsolatot, pedig nem az. Mindkét fél emberi lény, akinek szüksége van a törődésre, a kapcsolatot ugyanúgy ápolni kell, és dolgozni rajta folyamatosan, hogy ne süppedjen bele szimpla megszokásba. Persze az a jó, ha ezt nem teherként éli meg az ember. Vannak kimerítő időszakok, de sosem szabad elfeledkezni a másikról, az apró dolgok is rengeteget számíthatnak.
2013. nov. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

4.

Ő is sokat beletesz!Nagyon csinos a kedvembe jár észbontó nő.A szex is fantasztikus vele.Sőt amióta együtt vagyunk még szebb és még többet ad magára.Az társasága is felemelő nem terhel hülyeséggel.Nekem ez bőven elég.

2013. nov. 4. 17:47
 8/8 anonim ***** válasza:

Én mint nő törődést várok el. Csak annyit, amennyit én is beleadok a kapcsolatba.


pl nálam rég bukta, ha egy pasi azzal akarna folyton lekenyerezni, hogy ajándékokkal halmoz el, miközben nem törődik velem, nem adja meg azokat a dolgokat amiket igénylek. mint pl ölelés, csókok, bújás, beszélgetés, kölcsönös örömszerzés a szexben...


27/N

2013. nov. 5. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!