Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan verjem ki a fejemből a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan verjem ki a fejemből a munkatársamat?

Figyelt kérdés
Belezúgtam a mellettem ülő munkatársamba. Azt hiszem, ez nem helyes, és semmi értelme, sőt szerintem ő sem kezdene "helyi" kollégával. Mit tegyek???
2013. nov. 4. 21:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Válts munkahelyet
2013. nov. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Munkaidőben melózz, és ne stíröld a kolléganődet:D

Egyrészt már régen kiszúrta, más részt uralkodik magán, hogy ne küldjön el a jó büdös fenébe.

2013. nov. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ne küldjön el a jó büdös fenébe.Mert már egymilliószor nemet mondott neked.Hülyülve is, komolyan is.
2013. nov. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Na velem ugyanez volt.. Nem gondolkoztam reálisan és elkezdtünk kavarni a munkatársammal, annyira vonzott és olyan kisugárzása volt, hogy lehetetlen lett volna neki ellenállni. Ráadásul én egy szórakozóhelyen voltam pultos és egész éjszaka együtt ddolgztunk, tehát elkerülni se tudtam. Nem akarok regényt írni, tehát elmondom, hogy nálam negatív vége lett a dolognak.. Csak az vonzott benne, hogy Munkatárs és "fúú de izgalmas" ez. Munkahelyen kívül már nem is volt olyan érdekes.Szóval tiszavirág életű kapcsolat lett, a munkahelyet is ott hagytam utána inkább. Ma már bánom.. Nem keverném a munkát a magánélettel. Ha nem jön össze utána felettébb kínos.
2013. nov. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, érthető, hogy rövid életű lett, mivel nem gondoltad komolyan. Viszont nálam nem izgalomról van szó...
2013. nov. 4. 21:58
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért rendesen szerelmes vagy belé régóta?
2013. nov. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igyekeztem elhesegetni a dolgot, hogy tetszik, meg aranyos. Hétköznap nem volt ezzel gond, lefoglaltam magam. Az elmúlt két hétvégén viszont azon kaptam magam, hogy róla álmodozok... Inkább elfogadtam, hogy ez van.
2013. nov. 4. 22:01
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlenül kell ezt így elfogadni.Lehet a másik fél is vevő lenne erre:)
2013. nov. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, hogyan mutassam ki, vagy kimutassam e. Lehet katasztrófa lenne a vége. De mi van ha életem párja???
2013. nov. 4. 22:35
 10/10 anonim ***** válasza:
Pont ezért nem szabad el halasztani a lehetőséget. Próbálj kisebb célzásokat tenni neki, hogy segítene-e ebbe-abba.. vagy hívd el egy kávéra. Ha alapból jóba vagytok akkor nem nehéz, mert közeledhetsz felé haverként is elsőként. Mindenképp lehet úgy közelíteni valaki felé, hogy ne vegye lerohanásnak egyből:)
2013. nov. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!