Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Átlagos lányok! Mikor jöttetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos lányok! Mikor jöttetek rá, hogy valószínű, hogy nektek nem kaphatjátok meg a nagyon helyes srácokat?

Figyelt kérdés
..hogy nem biztos, hogy tiéd lesz az a srác, akire legjobban vágynál, mert nem vagy elég szépek hozzá?
2013. nov. 4. 22:42
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Bocsánat, hogy a kérdést elég furcsán fogalmaztam meg, remélem értitek mit akartam kinyögni :D
2013. nov. 4. 22:44
 2/18 anonim válasza:
akkor amikor fb-ra kitette h kapcsolatban van lilluska osz cshával
2013. nov. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Velem ez még nem történt meg. 19/L
2013. nov. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ez egy rendkívül értelmetlen kérdés, de a taplósága még az értelmetlenségén is túl tesz. Csak egy helyes válasz van: Kérdező, mikor jöttél rá, hogy a te érzelmeid és lelki világod nem igazán érdekel senkit, mivel melletted csak magukat szeretik az emberek?
2013. nov. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Megkaphatnám, ha nem lenne barátnője. Általában az esetek 80-90%-ával ez volt.
2013. nov. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 wiwastarr_ ***** válasza:

kb miota kobban foglalkozok a srácokkal....

14L

2013. nov. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Meghódítottam a személyiségemmel :P

19/L

2013. nov. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Azért mert valaki helyes, még lehet ízléstelen.

És azért, mert valaki nem bombázó, csak simán szép, még lehet értékes.

2013. nov. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Istenem, ez a kérdés! :D :D nyelvünk és az ifjúság találkozásának egy gyöngyszeme :D


Egyébként meg egyáltalán nem igaz,amit írtál.

A környezetemben több olyan pár is van,ahol az egyik személyt a közvélemény szebbnek titulálja, ennek ellenére tartós kapcsolatokról van szó.

Most mondok egy hihetetlen dolgot: lehet,hogy az az 'átlagos'-nak kinevezett személy a párjának tetszik! fura,mi?

2013. nov. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem érdekelnek a helyes és kőbuta srácok, szóval nekem nem volt ilyen "rájövés". Viszont az intelligens fiúkat vonzom és ez a lehető legjobb, amit csak kívánhatok :) Engem is jobban érdekel, hogy mire adták idén a kémiai Nobel díjat annál, mint hogy kiszedtem-e a szemöldögöm megfelelően vagy eljutottam-e adott héten már a szoláriumba.
2013. nov. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!