Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ha egy fiú nem tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy fiú nem tetszik nektek, külsőre nem jön be, az elég ok arra hogy csak barátkategória legyen? Esetleg ez csak egy ok hogy oda rakjátok?

Figyelt kérdés
2013. nov. 5. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
sztem nem
2013. nov. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Elég ok, hogy barátkategória legyen.

Lehet rám azt mondani, hogy felszínes vagyok, de akivel nem működik a kémia, azzal nem fogok flörtölgetni, stb.

2013. nov. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kivéve ha a fiú "népszerű"...
2013. nov. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
? miért, szerinted mi kell ahhoz, hogy barát kategória legyen, ha nem az, hogy nem tetszik? nem nagyon látom értelmét a kérdésnek.
2013. nov. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
rib***ok ...
2013. nov. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
miért lennénk ri***cok? te biztos olyan nőkkel kezdesz,akik nem is jönnek be neked,ugye? :)
2013. nov. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sose a külsőt néztem..

Mindenki azt mondja, hogy miért vagy vele együtt mikor 1000x jobbat is megkaphatnál?

Válaszom: Nem a külső a fontos.. :)


Minden kapcsolat barátként indul..szerintem.. :)

2013. nov. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
elég
2014. jan. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!