Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy lány aki tetszik nekem Facebookon már lassan egy éve ismerősöm. És nagyon sokat beszélgettünk, de mostanában egyre kevesebbet.

Többször is szóba került, hogy találkozzunk csak én nem normális azt mondogattam hogy kár hogy messze lakik. Mindig valamilyen témába merült fel az, hogy találkoztunk. És ma látom, hogy kapcsolatban van. Le késtem :( De én úgy érzem, hogy ha ő netalán újra szingli lesz és mihelyt szóba kerül az, hogy találkozzunk lehető leghamarabb megyek. De ti mit tennétek ha az lenne kapcsolatban aki számotokra a lelki társatok és ez visszafelé is igaz.? Most teljesen le vagyok hangolva. Amikor szóba került a találkozás téma akkor még olyat is mondtam neki, hogy majd jövőre fogok össze vissza menni amikor már bátrabb leszek.

Hogy lehetek ennyire szerencsétlen?



2013. nov. 5. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom és szerintem az sem idén lesz, hogy szakítanak főleg, ha a lány hosszútávra tervez. Most komolyan inkább vársz még 2 évet?
2013. nov. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Most komolyan sosem tudni mikor szakít és lehet a csávó meg nem tervez hosszú távra. És ha nekem ő az igazi másra rá sem nézek ha valakit látok, hogy érdeklem nem kezdeményezek mert tudom senki sincs olyan mint ő... és ha kell várok.
2013. nov. 5. 18:28
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor nézzük már meg a helyzetet.

- Még nem is találkoztál vele de már azt mondod ő az igazi?

- Még, ha találkoznál is vele akkor sem biztos, hogy bármi kialakulna hiszen egy éve húzzátok a dolgot.

- Ha össze is jön akkor sem biztos, hogy fent tudjátok tartani, ha eddig tartott amíg egy találkozót leszerveztetek.

- Mint mondtam, mi van akkor, ha egy vagy másfél évig vele marad, addig már úgysem tudod fenntartani az érdeklődését.

- Ha eddig nem léptél akkor miből gondolod, hogy van még esélyed nála?


Szóval mindezeket egybevetve, találj mást, vele meg csak dumálgass.

2013. nov. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazad van, de mit tegyek majd akkor ha megint szóba kerül a dolog és már szingli is lesz?
2013. nov. 5. 18:39
 5/8 A kérdező kommentje:

Bocsi az előző kérdésem hülyeség.


Továbbra is várom a válaszokat.

2013. nov. 5. 19:15
 6/8 anonim válasza:
Ha szingli lesz 1percet se várj egyből találkozz vele .
2014. ápr. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Már azóta ezersok dolog történt.

És már teljesen máshogy látom a dolgokat.

Rájöttem, hogy nem működne ha szingli lenne akkor se, mert nekem valahogy 1 óra vonatozás túl sok.

Illetve már nem is a facebook ismerősöm, mert állandóan csak kifogásokat írt, hogy miért nem írt vissza. Vezzeg mással bírt foglalkozni...

Sebaj.Téma lezárva.

Lesz még más lány akit remélem személyesen fogom megismerni és nem pedig neten keresztül, mert a kettő nem egy és ugyanaz.

Válaszokat még egyszer köszönöm mindenkinek.

2014. ápr. 30. 21:41
 8/8 A kérdező kommentje:

Ami még gondolataim között jár és gondolom leírom az az, hogy:

ha neki nem voltam annyira fontos, hogy visszaírjon miután látta is amit írtam akkor szerintem onnantól kezdve nem érdemes vele foglalkoznom.

Már kb 5 hónapja letöröltem az ismerőseim közül. Sokszor átgondoltam és azóta sem bántam meg.

Tényleg még egyszer köszönöm mind a kettőtöknek.

Jaguar Warrior válaszait olvasva mai gondolkodásommal teljesen megértem amit ír, nem úgy mint amikor a kérdést felraktam.

Sziasztok. :)

2014. ápr. 30. 21:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!