Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Találkoztam egy fiúval udvarol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztam egy fiúval udvarolt meg minden ami kell? lent.

Figyelt kérdés

Szóval találkoztam egy fiúval nagyon szeretem imádom nem az a rózsaszìn köd de nagyon tisztelem mert nem bunkó tudja bogy kell viselkedni..és neki köshönhetem.hogy elfelejtetrm azt a fiut aki 3 évig csak játszot velem..

Vele más vele jobb ... Egészen adig a napig amig rám írt fb.on..hogy "szia kibékültem a volt barátnömmel de nem tudom mi lesz mert nagyon messze van.." hmm..oké mondom elfogatam mert fiú után nem futok..utána irogált nekem fb.on.hogy az ö szíve hozzám.huzza mert kedves vagyok a szivéhez és én megbolonditotam őt..és velem akarlenne..akkor az nap itt aludt utána megint jo volt minden persze neki ott volt a barátnöje..és azt mondta nekem nem.akar engem se meg őt se elvesziteni..


Na akkor most ez mi?


2013. nov. 6. 05:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
3 évig játszottak veled, és ezt tűröd? Mi az, hogy ott a barátnője, és mellette téged is fűz? Nem akar egyikőtöket se elveszteni, ne vicceljünk már.
2013. nov. 6. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Énis ezt mondtam neki..
2013. nov. 6. 05:34
 3/17 A kérdező kommentje:

Ezt irta nekem


Az hogy vissza jött hozzám a volt barátnöm és nem érzem azt amit elötte tul higeg a számomra....meg vagyok zavarva....de itt vagy te és veled meg szeretném probálni de most nem tudom mit csináljak..


nagyon sajnálom...igazad van teljes mértékbe,,,,,lehet hogy hirtelen döntés volt..........legszi­­­veseben veled lennék de félek már az uj kapcsolatoktol...fél­­­ek csalodni.........nag­­­yon szép vagy meg ahogy beszélgetünk nagyon aranyos lány vagy....és tisztelek mert nem volt semmi titkolni valod hisz megadtad afacet..............­­­nagyon meg vagyok zavarodav nem tudom mit csináljak....ez a lány kanizsai nem tudom hogy fogok vele lenni nagy a távolság....

2013. nov. 6. 05:36
 4/17 anonim ***** válasza:
Ez nagyon szép. Attól még (ha jól értelmezem) van egy barátnője, és közben más csajnál alszik.
2013. nov. 6. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Hät velem akar lenni meg ilyeneket mond
2013. nov. 6. 06:12
 6/17 anonim ***** válasza:
Nézd, a másik lánynak vajon miket mond? A másik lány vajon tud rólad, vagy csak elvannak hepiségben? Nem akarok kegyetlen lenni, de ez a véleményem.
2013. nov. 6. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem tud rolam mert mindig mondja bogy nemasolnam be neki azt amit vele beszelek sot..belepet a face ookomba es ki torolte az uziket amit vele beszeltem hogy ne tudjak neki keresztbe tenni
2013. nov. 6. 06:26
 8/17 A kérdező kommentje:
Ne másoljam be neki*
2013. nov. 6. 06:27
 9/17 anonim ***** válasza:
És egy olyan srác, aki az üzijeidet kitörli, nálad komolyan szóba jöhet?
2013. nov. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Most itt nem az a lényeg értitek mert ha velem akar lenni akor mért hazudik sajág magának hogy ő a másikal akar lenni.

Mért nem tud korekt lenni..

Én megfogatam hogy nem fogom keresni..ő játszim 2 tüzel nebogy már én fussak utána

2013. nov. 6. 06:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!