Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom annyira féltékeny, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom annyira féltékeny, hogy már nem tudom elviselni! Oka nincs rá, szeretem, hű vagyok hozzá, soha nem csalnám meg! Beteges! Bővebben lent! Mit tegyek? 26/F

Figyelt kérdés
mindig hívogat, ha nem veszem fel, már képzeleg,hogy csalom, nem beszélhetek nőkkel, ha valakire ráköszönök, hogy én miért így köszönök ahogy, mindig vele kell foglalkoznom, mert azt mondja h nem szeretem, ha már más dologra is figyelek, őt hanyagolom, gyanusítgat, minek használok én parfümöt stb. beteges! segíteni akarok neki,mert szeretem és ha megváltozna élhetnénk nyugodtan! vagy csak velem csinálja nem tudom,de ez így nem maradhat!
2013. nov. 7. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínű a saját részéről van valami oka a féltékenységnek.
2013. nov. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szeret, szerintem nem csal meg, eddig senkit nem csalt meg
2013. nov. 7. 14:27
 3/7 tevetke ***** válasza:
Önbizalomhiány, önértékelési zavar... általában a fő oka az ilyen helyzeteknek.
2013. nov. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, ez gyakori jelenség, elég beteges. Legyél kemény vele, mondd meg, hogy ha nem hagyja abba ezt az agyrémet, akkor mehet a sutyiba, mert te nem fogsz stresszelni az ő hülyesége miatt. Te megbízol benne, és elvárod ugyanezt (jogosan)
2013. nov. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én úgy gondolom, hogy az ilyen embereket nem lehet megváltoztatni vagy kigyógyítani. nem tudsz olyat tenni, olyat mondani, amitől ő véglegesen megnyugodna. sajnálom. maximum azt érheted el, hogy ezeket a dolgokat ne mondja ki, de attól ő még gondolni fog rá és belülről felőrli.
2013. nov. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
bármibe fogadok, hogy a párod nem dolgozik,nem tudja magát elfoglalni,és a nagy semmittevés az egésznapos agyalásához vezet!
2013. nov. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Idézet az Eredetből: "Mi a legalattomosabb betegség a világon? A gondolat..."
2013. nov. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!