Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lányok? Mit csináljak ezzel a fiúval?

Figyelt kérdés
Régóta nincs barátom, egészen eddig egy volt, egy két éves kapcsolat. Most,egy év után újra találkozgatok egy pasival. Úgy viselkedik velem, mintha együtt lennénk, már le is feküdtünk egymással. Viszont ez a dolog köztünk nem igazán publikus, és ez zavar engem. Ráadásul az egyik haverja mondta, hogy csak arra kellettem neki. De ugyanúgy keres, sőt mikor tudta, hogy most nem lehet köztünk szex, akkor is találkozott velem. Nincs kimondva, hogy mi tényleg együtt vagyunk, mindössze úgy viselkedik velem. Én pedig kezdek többet érezni iránta, szerintetek rákérdezzek, vagy hagyjam, hogy alakuljon magától? Engem zavar, meg legszívesebben mindenkivel elújságolnám, hogy újra boldog vagyok. Másrészt most lesz a születésnapja, és nem tudom, hogy ebben a helyzetben milyen ajándék lenne a megfelelő. Mit gondoltok róla? Előre is köszönöm, 19/L
2013. nov. 7. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:

hivatalosan nem jartok, akkor ne varjon ajandekot toled :)


ulj le es beszelgess el vele. ne felj elmondani azt, amit most itt leirtal.

2013. nov. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha tisztáznád vele a dolgot? Nem hiszem, hogy olyan nehéz a kommunikáció.
2013. nov. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"vagy hagyjam, hogy alakuljon magától? "

Olyan nem létezik, hogy magától alakul, ez egy mítosz! Ha épp ésszel végiggondolod: a két féltől alakul. Nem mástól. Ha te magad az alakításában nem veszel részt, az azt jelenti, hogy aláveted magad az Ő akaratának, tehát elfogadod, bármit is tesz. Mivel láthatólag te nem bizonytalanságban akarsz élni, ezért igen: nincs más választásod, mint hogy a kezedbe veszed a gyeplőt, történjék bármi is.

2013. nov. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen... Hétvégén találkozunk felhozom neki a témát. És az ajándék?
2013. nov. 7. 15:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Vibrátor
2013. nov. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!