Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki kit választana párjának?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki kit választana párjának?

Figyelt kérdés
Legyen az első az exem,aki iránt nem múltak el az érzéseim(az exnek sem),folyton jókat dumálgatunk,minden téren összhangban vagyunk,ráadásul egyidősek,vagy legyen az új,aki ugyan tetszik és vonzó pasi,az ágyon kívűl viszont nem ismerem,csak kicsi ideje.... Az újban olyan érzelmek vannak,amiket nem gondolt volna,hogy kiválthatom belőle,viszont jóval 15 évvel idősebb... Ő szoknyavadász és nemhiszem,hogy megváltozna ennyi idősen...

2013. nov. 7. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Talán az exnek adnék még egy esélyt, hátha... Bár nem tudom, hogy mi miatt mentetek szét, illetve azt, hogy ő szingli-e.
2013. nov. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én inkább valami nőt választanék párnak


nők nincsenek a listán?

2013. nov. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Elsőnek:Szingli,igen pont miattam az.

Másodiknak: Mivel nő vagyok és heterónak tartom magam,nem hoz lázba egy nő. :D

2013. nov. 7. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!