Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nehezetekre esne adni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nehezetekre esne adni egy esélyt a normális pasiknak?

Figyelt kérdés

Üdv, azért tettem fel a kérdést, mert elég sok kérdés esik mostanában arról, hogy csak a hülyék mernek nálatok kezdeményezni. Való igaz, hogy a normálisok, akik tényleg értékelnétek benneteket, kihoznák belőletek a nőt, kényeztetnének, nem mennek oda bátran, veszíteni való nélkül hozzátok. Csak azok kellenek akiknek 1000 meg 1 hülye története van, amikkel levesz a lábatokról, több száz nővel együtt? Nem lenne jobb egy olyan aki csak veletek foglalkozik?

27F


2013. nov. 7. 21:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
54%
kutyájuk már van
2013. nov. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
36%

Igen.


komolyan erre most mit mondjunk?...:D


Amiket leírsz, annyira értelmetlen. Normális pasi is odajöhet hozzám bátran. Sőt, jöjjön is. Ettől lesz férfi, nem a félelemtől. Ha vonzónak találom kap esélyt, ha nem, akkor meg ugyan már örülj, hogy megmondjuk!

2013. nov. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Tudod ez így van: [link]


Sajnos.

2013. nov. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nem én vagyok G, ne privizzetek!
2013. nov. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Beteg agy, még mindig nem én vagyok G.
2013. nov. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
75%

Ne haragudj, kedves kérdező, de miért kell álladóan ezen a témán sz*rakodni? Nem a ribiknél meg az üresfejű plázacicáknál kellene próbálkozni, és akkor máris nem lennének olyan problémáitok, hogy ezek a gonosz, gonoooooosz lányok kinevetnek és gúnyosan elküldenek titeket.


Az én párom - aki értékel, kihozza belőlem a nőt, kényeztet engem - egy értelmes ember, és bizony mert nálam kezdeményezni, miután már együtt dolgoztunk vagy két hónapja és belém szeretett. Tessék, ennek eredményeképpen most öröm és boldogság van.

A baráti körömbe is ugyanez a tendencia, minden normális fiúnak sikerült normális lány találnia, és fordítva. Mindenki boldog és szerelmes, mert nem rinyál itt a GYK-n állandóan.


Vagy tulajdonképpen mit vársz? Hogy odamész az utcán tíz idegen lányhoz, és azok azonnal omoljanak a karjaidba?

2013. nov. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
66%
Tudod, csak nekik van joguk kritizálni a külsőd.. pl nem kellesz nekik, ha alacsony vagy (170cm és alatta), vagy ha kicsi a farkad.. Itt szeretnek a legjobban odaszúrni, mert ezeken a külső tulajdonságokon nem tudsz változtatni. Illetve, azokkal szeretnek szórakozni, játszani, akikről tudják, hogy soha nem is lenne náluk esélyük, csak játszunk egy jót a szerencsétlen srác/férfi érzelmeivel. Sok ilyen van sajnos. A kevés normális meg kapcsolatban van.
2013. nov. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Azt hittem, 27 évesen a pasik már kinőnek ebből a mártírszindrómából.
2013. nov. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Mennyire nem érzik át másnak a helyzetét,mikor ide írnak válaszokat néhányan.Azért,mert te úgy látod attól még másnak nem olyan könnyű,vagy azért mert neked összejött attól még másnak lehet sokkal de sokkal nehezebb is ez a dolog.A hölgyek meg igen is ne válaszoljanak erre,nekik aztán könnyű a dolguk.Válogatnak az ezerből egyet aztán ennyi.Az nagy munka -.-
2013. nov. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
60%

Egy normális pasi nem esélyt kér, hanem meghódít. HATALMAS különbség.


És le lehet szólni, de én - és azt hiszem, elég sok nőtársam nevében is nyugodtan nyilatkozhatok - igenis igénylem azt, hogy jöjjön oda, udvaroljon, veszítsem el a fejem tőle... onnantól már nem kérdés, hogy "esélyt" kap.

2013. nov. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!