Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem azt, hogy vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, hogy vissza akarom kapni az exemet, de valahogy mégsem tudnám visszafogadni?

Figyelt kérdés
Azt hiszem ő is vissza akar kapni,de legbelül tudom,hogy nem kéne.Vágyok rá,hogy velem legyen,elfogadom úgy ahogy van,tetszik,szeretem,kívánom..De nem hiszem,hogy tudnám ugyan úgy szeretni.Miért van ez és mit tegyek?Holnap akar beszélni majd,félek tőle,nem bírok aludni sem..17/L
2013. nov. 8. 00:40
 1/5 anonim ***** válasza:
ha emiatt nem tudsz aludni,akkor nem enyhén oda vagy érte és nincsen több kérdés sem.
2013. nov. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tetszik, szeretem stb. akkor miért szakítottatok?
2013. nov. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

okéka, de egyet tarts szem előtt, ne hagyd magad kihasználni.


lehet hogy csak játszik

2013. nov. 8. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
semmi különös nöből vagy és emiatt fingod sincs róla mit akarsz
2013. nov. 8. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
várjatok.ő szakított,mert nem tudja mit érez,nem tudta mit akar.össze volt zavarodva.nem tudja szerelmes-e,mert nem tudja mit kéne éreznie.nem akar szerintem kihasználni,beszéltünk arról,hogy lefekszünk,de emiatt nem tette végül meg,nem akart kihasználni.én tudtam,hogy csak ő kell,meg se kérdőjeleztem hogy szeretem,soha nem is tagadtam.érezte is..
2013. nov. 8. 02:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!