Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom kislányának az osztály...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom kislányának az osztálytársai, barátnői folyton kacérkodnak velem, kis 16-17 éves csitrik, nem érdekelnek, sőt zavar a dolog, elmondjam a páromnak?

Figyelt kérdés

nem igazán tudok mit kezdeni a helyzettel

37f


2013. nov. 9. 01:16
 1/7 anonim ***** válasza:
facéhes ribik!
2013. nov. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne mutass feléjük érdeklődést, szard telibe a fejüket.
2013. nov. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
Pedig ha tudnád hogy szopnak..jaj,rámjött a csuklás a feltörő emlékektől
2013. nov. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem hozza szóba, ne.

Ha elmondod, elkezd gondolkodni rajta, és annak beláthatatlan következményei lehetnek.

2013. nov. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
pont ettől félek én is, hogy kiakad, és engem vádol, hogy biztos okot adtam rá, de ha meg valahogy megtudja, az még rosszabb, hogy miért nem mondtam el stb
2013. nov. 9. 01:27
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem mondtad el, mert nem veted észre

Férfi vagy, amire céloznak az nincs, amit mondanak az lehet, ezek meg csak kislányok, ha mondank is valamit, azt sem lehet komolyan venni

2013. nov. 9. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
24%
Passzold le a haverodnak.
2013. nov. 9. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!