Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hazugságon kaptam a párom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazugságon kaptam a párom. Szerintetek most "mit tegyek"?

Figyelt kérdés

Tegnap estére lebeszéltük, hogy nálam tölti az éjszakát. De tegnap délután mondta, hogy toljuk el inkább mára mert focizni volt és most fáradt. Este 11 körül írtam neki, hogy már alszol drágám? Csak mert soha nem szokott úgy aludni, hogy nem ír előtte.. Nem válaszolt és pár percre rà még a mobilját is kikapcsolta... Na és az a bizonyos női megérzés.. Hajnalba fölkeltem mert szomjas voltam. Láttam bekapcsolta a telefonját. (arról szokott netezni és ahogy bekapcsolja rögtön online mindenhol) Megcsörgettem szám nélkül kiváncsiságból, hogy alszik-e szegény fáradt párom.. Disco zaj mögötte. Ráírtam egy sms-t utána, hogy nagyon fáradt lehettél drágám remélem jól pihentél. Köszi. Utána jött a válasz hogy ne haragudjak, csak a haverjai miatt ment bulizni, nem megcsalni ment, bla bla a szép szövegek.. Írtam ha nem akarsz kiabálni akkor most hagyj. Majd beszélünk. Utána is jöttek a magyarázkodó sms-ek de nem írtam vissza.

Hogy reagáljak szerintetek? Várjak egy kicsit amíg majd jelentkezek nàla hátha elgondolkozik? A probléma persze nem az, hogy bulizni ment.. Hanem az, hogy hazudott. 20/L


2013. nov. 10. 05:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
El szoktad engedni amugy bulizni egyedűl néha,vagy kivered a hisztit ha menne?
2013. nov. 10. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Eddig még nem volt róla szó. Egyszer mondta, hogy akar menni egy házibuliba. Mondtam ok..
2013. nov. 10. 05:28
 3/12 anonim ***** válasza:
de nem örültél neki tuti..
2013. nov. 10. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy annyira nem. De ha akar menni hadd menjen. Megbízok benne. Nem szeretem a veszekedést.
2013. nov. 10. 05:54
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
Mit hazudott, ha elírta elment bulizni? Nem értem a kiakadásod. Szerintem az a baj, hogy te szerettél volna a pároddal lenni, de nem így történt és akkor ne hogy már megússza. Felejtsd el és kérd meg, hogy majd legközelebb szóljon. Akkor csinálja meg megint ugyanezt akkor lesz gond. Most ezen kiakadni felesleges és nagy hiba.
2013. nov. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
leírta*
2013. nov. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%

ezt a kerdest nekem kellett vna kiirni, szinten ez tortent :D

a vegen en lettem a szar h mar szolt csak nem emlekszem...

2013. nov. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%
Ti nők mindig kiakadtok:D Ha elmegy bulizni vagy ha ti mentek, de ő csinálná ezt. A próbléma: kiakadás
2013. nov. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én tökéletesen értem,mi esik neked rosszul.Nem az,hogy bulizni ment,hanem hogy nem volt őszinte és egyenes,hanem a fáradtságra hivatkozott,persze bulizni nem volt fáradt.Inkább mondta volna meg,hogy figyelj,ma elszeretnék menni haverokkal xy helyre,ne haragudj,legközelebb bepótoljuk.Értem én,ismerős helyzet.A sumákolás,ami igazán fáj.

Mindenesetre én azt mondom,nézd el neki,szerintem csak nem akart balhét,és azért nem volt őszinte,mert félt a reakciódtól.Ha máskor ilyen van,te is szervezz csajos estét,persze azért ne legyen ilyen túl sűrűn,mert az sem jó egy kapcsolatnak.Kérd meg az egyenes viselkedésre,kicsit beszélgess el vele,hogy tudja a határokat.

2013. nov. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
65%

Egyeseknek durva szövegértelmezési problémái vannak.


Kérdésre válaszolva, az utolsóval értek egyet. Beszélj vele, hogy nem kell hazudni, ha menni akar, egyenesen mondja meg. Hisztit ne csapj, de éreztesd, hogy rosszul esett, hogy hazudott.

2013. nov. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!