Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ra se hederitek a nokre mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ra se hederitek a nokre mert felek toluk. Megis az ellenkezojet ertem el vele. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Volt mar kapcsolatom de az utolso ota felek a noktol valahogy. Talan azert mert nem tudom "hol a helyem a rangletran" naluk. Tul hosszu volt az elozo kapcsolatom, addig meg nem foglalkoztam csajokkal. Mondhatjuk ugy is hogy szegyellos vagyok es meg el is pirulok ha a szemembe nez valaki aki nekem is tetszik. Ezert osztonbol elkezdtem levegonek nezni minden not. Pl konferencia volt nalunk az irodaban es sorban allt a folyoson egy csomo jo no. En ugy elmentem melletuk hogy rajuk se neztem. Kivulrol nezve az latszodik ilyenkor rajtam hogy nagyarcu vagyok aki nem esik hasra roluk. Epp ezert azota hogy igy viselkedem elkezdtem erdekelni egy csomo jo csajt akik azelott ram se hederitettek. Meg amugy is kapcsolatom volt. Pedig en felek toluk nem pedig magabiztos vagyok. Ezert nem is lesz tobb a dologbol. Mar hallottam vissza hogy nem mernek a kiallasom miatt kezdemenyezni nalam. Meg azt hiszik hogy 6 nom van minimum.


Mit tegyek szerintetek? Konnyu mondani hogy menjek rajuk de akkor 1000% hogy kiderul hogy igazabol balfek vagyok. Ezt minden no le fogja vagni az elso randin.



#randi #félénkség #szegyellos
2013. nov. 10. 15:52
 1/2 anonim válasza:
Érdekes így vagyok a férfiakkal én is:-) Te nem csak a nőktől félsz hanem attól hogy csorba esik a tökéletességed látszatán:-) Ne rettegj mert így egy csomó jó dologról lemaradsz.Hidd el hogy a nők tôbbségének bejön egy kis "balfékség" inkább mint egy hideg,megközelíthetetlen férfi.Mert ugyan vonzó de nem lehet mit kezdeni vele hosszútávon,mert görcsös és nem adja önmagát.Légy természetes!:-)
2013. nov. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Tulajdonképpen helyzetelőnyben vagy. Csak te tudod hogy nem vagy lélekben nagymenő.

Ha vakinek a szemébe nézel és az jut róla eszedbe, hogy talán érdekes személyiség is lehet, nem csak jó buxa, akkor előnyödnél fogva jó eséllyel nyerhetsz egy randit ha teszel egy próbát.

Mutass egy pici érdeklődést és hívj meg valakit egy kv-ra,ha össze tudod kapcsolni a szitut azzal, hogy ezt azért teszed, mert épp egy helyszínen vagytok és épp van rá idő, akkor mire megfutamodnál, elfogy a kv és nem tűnik direkt érdeklődésnek. Tegyél fel egyszerű szimpla kérdéseket, miszerint mi célból vagy itt, hogy kerültél ide stb és ha tudsz, reagálj a válaszokra úgy, hogy egy pici infót csepegtetsz magadról, így nem kapsz be kérdéseket, amire görcsösen keresed a macsó imidzshez tartozó jó válaszokat, másrészt a nők szeretnek beszélni és szimpatikus lehetsz. Végül vagy oldottabbá válik a beszélgetés, és ráérzel, hogy menne ez egy komolyabb találkozón is, vagy továbbra is görcsölsz. Utóbbi esetben mint egy macsó, leléphetsz, mondván kv kipipálva, neked meg sok a dolgod. Ezzel nem adod ki magad, mégis adtál egy esélyt magadnak. Ha mégis lebuknál, a világ akkor sem dől össze.

Nem mondom, hogy ez teljesen őszinte közeledési forma, de aki fél bizalmába fogadni másokat, az sem bújhat a föld alá, megbocsájtható bűn a cél érdekében.

Szerintem ez járható lehet.

2013. nov. 14. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!