Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők mindig az exbarátjukat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mindig az exbarátjukat keresik azokban a férfiakban, akikkel másképp is alakulhatna, ha nem ez lenne a koncepciójuk?

Figyelt kérdés

Három olyan kapcsolatom volt eddig ami tkp semmilyen se volt. A hölgyek mind az exbarátjukat keresték bennem, akibe mint később kiderült, mindmáig szerelmesek.. Hölgyek, ti mit gondoltok erről? Amikor új kapcsolatot akartok építeni, keresitek benne az expasitok valamilyen jó tulajdonságát? Mert nekem kezd már a tököm kilenni ezzel, hogy mindig meg kell feleljek egy olyan valaki számára, aki engem nem magamért szeret vagy kedvel.


25/F


2013. nov. 12. 00:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
12%
ilyen aljas számító, rafinált lények a nők!
2013. nov. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A nők nem is magát a férfit szeretik, akivel együtt vannak, együtt élnek, hanem egy maguknak megfelelő képet alakítanak ki rólunk, és abba szerelmesek.
2013. nov. 12. 00:48
 3/15 anonim ***** válasza:
12%
hát igen a nők megtehetik baszk1 mert náluk van az összes punc1
2013. nov. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

2 évig relaxáltam az ex pasim után, úgy tönkre vágott lelkileg. Az egyetlen dolog amit kívántam, hogy akivel megismerkedek csak ne olyan legyen mint ő volt! Mert akkor inkább lettem volna örök életemre egyedül. Szerencsére nem így történt.


Nem tudok mást tanácsolni csak azt, hogy tartson tovább az ismerkedési időszak, hogy jobban megismerjétek egymást és ha megint ilyesmi gond lenne, kiderüljön előtte. Vagy hogy is mondjam, megsejtsed a dolgokat.

Eljön az időd neked is hidd el! Egyszerűen rossz emberekkel hozott össze a sors eddig. Én is átmentem pár dolgon, mire megtaláltam Őt, a személyt akivel boldog vagyok és akiről tudom: valóban szeret engem, magamért.

2013. nov. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Azt, hogy ez TE vagy, nem MI.

Én pont nem jövök össze valakivel, ha nem őt szeretem.

2013. nov. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Akkor ez most tulajdonképpen egy kérdés, vagy csak egy újabb terület, ahová a nőkben csalatkozott hímek összegyűlhetnek fröcsögni?


Én a magam részéről sosem kerestem egyik kapcsolatomban sem exet. Ha nekem valaki ex, az azért ex, mert nem működött, és onnantól kezdve tiszta lappal indítok egy másik fiú esetében. Az eddigi kapcsolataimból egyik srác sem hasonlított egymásra, se kívül, se belül.


24/L

2013. nov. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
12%

A nők össze-vissza d_gnak mindenkivel. Mindenkiből a csak a pozitív tulajdonságokat szeretnék megkapni, így kialakul bennük egy eltúlzott ideál, aminek lehetetlen megfelelni.


Mivel ezek a kapcsolatok nem komolyak, ezért saját maguk alatt vágják a fát és lehet soha nem lesznek boldogok az életükben, de megérdemlik. "Egyék meg csak szépen, amit főztek!"

2013. nov. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
41%

lehet benne valami.

két exem bikáját is szemrevételeztem nemrég az én silányabb hasonmásaim.

az egyik a törpe változatom,a másik meg a velem 1 magas de puhos verzióm.

de a karakterük,arcvonásaik,még a hajvonaluk is ugyanaz,mint nekem.

2013. nov. 12. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én csak a fröcsögés és az erőszak miatt jöttem.
2013. nov. 12. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
En csak azért imádkozok nehogy olyat találjak mint ő volt..rossz emberekkel futottál eddig össze! Olyat keress aki túl van az exén az nem fog hozzá hasonlitgatni folyton. (néha így is elkerülhetetlen)
2013. nov. 12. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!