Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám elérni azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elérni azt, hogy a párom ugy bánjon velem, mint 1 évvel ezelőtt? Ne legyen neki természetes dolog, hogy ott vagyok. Megcsinálok mindent. Ja. és a szexről ne is beszéljünk. (nagyon nincs). De félre sem jár! 21L és 34F

Figyelt kérdés
2013. nov. 12. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Függetlenedj tőle. Térj vissza régi szokásaidhoz, és legyél megint önálló egyéniség.

Szabadulj fel, légy függetlenebb, felszabadultabb. Ha vissza térsz a régi önmagadhoz, lehet megint felkelted az érdeklődését. Lehet azt szerette benned, hogy önálló vagy, nem pedig a cselédje.

2013. nov. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lehet, sőt biztos hogy mondassz ezzel valamit, de annyira rossz, és nehéz, amikor minden percben vele lennék..
2013. nov. 12. 23:13
 3/8 A kérdező kommentje:
és már nem tudok az lenni, aki akkor voltam-..már nem akarok késő estig a haverokkal bandázgatni. inkább összebújni vele este..
2013. nov. 12. 23:16
 4/8 anonim ***** válasza:

Talán beszéld meg vele?

Amúgy sehogy, ha neki ez nem jön magától, beszélj vele, majd ha nem változik, szakítanod kell.

2013. nov. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
azt a legkönyebb..valami elromlik akkor azt kidobjuk, én inkább megpróbálom megjavítani, ha már fontos.
2013. nov. 12. 23:22
 6/8 anonim ***** válasza:

De fura, ő nem ezt gondolja....

Ezért kellene jelezni neki, hogy ha tényleg fontos neki, megjavítsa. DE HA NEM FONTOS NEKI, akkor azért nem tesz semmit, ilyenkor pedig emiatt kell szakítani, mert Ő nem akarja.

2013. nov. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Majd akkor mond, amikor 15 év múlva te érett nő leszel ő meg "nyugdíjas" legalábbis bizonyos szinten, hogy vele akarsz lenni...

Egyébként meg talán vele kellene megbeszélned, de van egy olyan sejtésem, hogy hosszú távon ez csak rosszabb lesz.

2013. nov. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
szólj ha rájöttél a megoldásra, engem is érdekelne...nálunk is ugyanez a helyzet, és szomorú, hogy ilyen rövid idő után már ez van. nekem is a függetlenedést javasolták, de egyszerűen ha választhatok, hogy vele vagy mással/egyedül töltsem az időm, minden esetben őt választom, nem tudom magamra kényszeríteni a függetlenedést. szóval sok sikert nekünk :)
2013. nov. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!