Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit tegyek? Úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? Úgy érzem a párom végtelenül önző!

Figyelt kérdés
Az egészségemmel kapcsolatban sürgősen nőgyógyászhoz kellett mennem (egy nagy daganat van a méhszájamon). Eredmény 4 hét múlva, hívjam az orvost pontosan 4 hét múlva. Végigidegeskedtem a 4 hetet, a jelzett napon nem kaptam választ, az orvos nem vette fel, így bementem hozzá, persze észre sem vett, nem válaszolt, hiába vártam rá is és a nővérre sem (tb...) egyik sem volt hajlandó szóba állni velem. A portán kértem, hogy valahogy átvehessem a leletet... na mindegy, nem kaptam meg és sírtam egy órán keresztül, mert jobb a biztos, mint már ez a bizonytalan. Hívtam a páromat, hogy mi történt, és ne legyek ideges, mit képzelek, hogy majd én fogom megváltoztatni a rendszert... stb. MI? Azt csináltam, amit az orvos mondott, telefonáltam! Aztán mondtam, hogy na jó, ma már nem vagyok kíváncsi semmire és senkire, amit ő természetesen magára vett és már azt vágja a fejemhez, hogy nem fogadtam el a segítségét és azt mondtam neki, hogy lesz@rom a fejét!!! Inkább letettem a telefont és hazajöttem az Apámhoz. Neki elmeséltem, azonnal akart menni a betegjogi képviselőhöz, mondtam minek, nem kell. A párom aznap már fel sem hívott és másnap sem, és amikor üzentem neki, még ő volt felháborodva, hogy kérjek tőle bocsánatot! Nem volt elég nekem a stressz, hogy rákos vagyok, még az ő kitalált sértődöttségét is cipeljem és még én kérjek bocsánatot? Most már ott tartunk, hogy majd ha akarok valamit, akkor hívjam de azt meg nem kérdezi, hogy én hogy vagyok!
2013. nov. 13. 16:30
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Én dobnám! Ekkora bunkót!
2013. nov. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%
Rohadt szemét. Írd meg neki sms-ben: gratulálok a hisztirohamodhoz, rákos vagyok. Kösz a sok támogatást! Garantált hatás
2013. nov. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Igen, 2-es, mert ez olyan k.urva vicces dolog ám...
2013. nov. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Az ilyen párra nem hiszem, hogy neked szükséged lenne.Gyógyulást!
2013. nov. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Bocsi hogy ezt mondom, de nekem ilyen pasi nem kellene, és szerintem neked se... még ha meg is vannak a maga gondjai akkor is ha igazán szeretne nem bánna veled így.
2013. nov. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 intrepid ***** válasza:
Hisztis vagy, kapkodsz, megmarsz mindenkit magad körül, ne csodálkozz, ha visszakapod.
2013. nov. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
3-as... Miért, az viccesebb, amikor lehet hogy rákos vagy, a pàrod meg beolt, napokig nem telefonál, és mèg te csússz-mássz?
2013. nov. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Intrepid, mondd találtak már daganatot benned? Teljes lelki nyugalommal vártál 1 hónapot az eredményre, miszerint rákos vagy e vagy sem?
2013. nov. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, én biztos megszakítanám vele a kapcsolatot... Hányingerem van az ilyen önző, érzéketlen emberektől.
2013. nov. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Interpid! Kifejtenéd, hogy ezt miből állapítottad meg? Kibe marok bele? Miért vagyok hisztis? Mit kapok vissza? Nem értelek, ne haragudj!
2013. nov. 13. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!