Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám rávenni a barátoma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám rávenni a barátomat, hogy hétköznap ne füvezzen sokat?

Figyelt kérdés
Ez az egyik kedvenc szórakozása a haverjaival, de nagyon nem oké, hogy most érettségizik, azt se tudja minek menjen és éjszaka kiül füvezni és inni. Már mondtam neki, hogy nem kéne ennyit, de azt mondta, hogy ne szóljak bele a magánéletébe. Szerintetek hogy tudnám rávenni, hogy kicsit minimalizálja a szórakozást? Legalább suliidőben. A szülei nem szólnak bele ilyenekbe, idősek is, meg a barátom legfiatalabb gyerek és így 18 évesen hagyják azt csinálni amit akar. Hisztivel sem érek el semmit sajnos...
2013. nov. 13. 22:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ide ilyeneket kimersz irni?
2013. nov. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele.
2013. nov. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 zotanbro ***** válasza:
szexelj vele..az csak jobb mint a füvezés meg a piálás.
2013. nov. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ùgy, h elszìvod elole
2013. nov. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 zotanbro ***** válasza:
vicceltem :D hagyd ott a p1csáb4
2013. nov. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

az igen ...


ha szereted próbáld megmenteni, csúnya vége lesz a gyereknek. gondolom, ha normáisan beszélgetni próbálsz vele róla, nem működik, ha hisztizel szintén nem, akkor igazából nemtudom. uszítsd rá a zsarukat, hátha az nevelő hatással lenne rá


remélem nem szereted, akkor hagyd ott, és csináljon azt amit akar.

2013. nov. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%
Esetleg válassz olyan párt, akinek van életcélja, és nem egy iszákos drogos bunkó? Egyébként a hisztivel senkinél sem érsz el semmit, de akinél észérvekkel sem, azt ott kell hagyni a francba.
2013. nov. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
3-5 év
2013. nov. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát igazából én is szoktam vele szívni, csak én tartok egy határt, meg fiatalabb is vagyok nála. Inni meg ritkábban szokott, de nem bunkó, csak olyan, mint a bátyja, az ő barátnője sem tud mit kezdeni ezekkel, pedig ők már évek óta együtt vannak. Meg amúgy rendes velem és nagyon szeretem, csak utálja,amikor valamiben korlátozni szeretném, pedig nekem heti 1-2 ilyen teljesen oké, csak ne járjon már ki éjszaka ide-oda hétköznap...
2013. nov. 13. 22:46
 10/13 anonim ***** válasza:
52%
még írd ki a neved és a címed és akkor tutira nagyobb bajod is lesz ennél.... mondjuk ip cím alapján is megtalálnak...
2013. nov. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!