Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kerüljek hozzá közel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerüljek hozzá közel?

Figyelt kérdés

Igazából az egész történetet elég hosszú lenne elmondani, a lényeg annyi h van egy srác, akinek bejövök és nekem is ő, de nem tudok sheogy közel kerülni hozzá:/ Anyumat ismeri, és ő általa ismertem meg, és anya is mondta h bejövök neki, de fél ... de mitől ? nem értem... senkinek nem harapom le a fejét! :D a másik meg amikor egyedül vagyok és lát nem köszön, de amikor anyával akkor rögtön köszön, és psze akkor is néz és fülig ér a szája, anyám meg csak azt hajtogatja, h fél lépni felém :S az is baj h dolgozik, v is az nem baj, csak h nem tudok hozzá közelebb kerülni, nem lehetek a nyakán minden nap h kezdeményezzen, a kérdés az lenne hogy hogyan érjem el h köszönjön ha egyeüdl vagyok , akkor is ? illetve hogyan kerüljek hozzá közelebb ?



(Aki csak kiosztani akar az legyen szíves kerülje el a kérdést, Teljes mértékben normálisan kérdezem most ezeket)

köszi előre is :)


2013. nov. 14. 14:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

köszönj neki te :), vagy állj élébe és úgy közöny, ...

valahogy kényszeríts rá, hogy beszéljen veled :) :D

25f sok szerencsét .. ha lenne valami kérdésed még írj (egyként én sem merek csak olyan lazán kezdeményezni... :P )

2013. nov. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De hogyan kényszerítsem hogy beszéljen velem ? volt aki azt mondta h mivel akkor mer csak köszönni meg minden amikor anyum ott van hogy akkor kellene kezdeményezni :) de az nem sokszor van :/
2013. nov. 14. 15:49
 3/12 anonim ***** válasza:

Mi lenne ha Te köszönnél előre neki és esetleg odamennél hozzá beszélgetni? Feltehetsz neki teljesen triviális kérdéseket először és a többi majd kialakul.


Egyébként mennyi idősek vagytok?

2013. nov. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

tirviális kérdéseket ? mint pl ?:)

21 és 26 én a 21 :)

és hogy vegyem rá magam hogy oda köszönjek neki ?

2013. nov. 14. 20:59
 5/12 anonim ***** válasza:

Ezeket már neked kell megoldanod. Triviális kérdések... valami aktualitás, vagy egyéb semleges téma. Csak ne az időjárás legyen az!! :D

Akaraterővel vedd rá magad.

2013. nov. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
igen a jó öreg időjárás.. pedig azt modnták h azzal menjek oda hozzá h jujjj milyen hideg van, te nem fázol ?:D
2013. nov. 14. 21:25
 7/12 anonim ***** válasza:
De az annyira elcsépelt... az ember akkor beszél arról, amikor már kínos a helyzet és nincs miről beszélnie. Vagy amikor olyan öregemberes 22 évesen, mint én. :D Egyébként biztos van érdekesebb téma is. Legyél kreatív. ;)
2013. nov. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
de az a baj h távol áll tőlem az h oda köszönök, oda megyek sé elkezdek vele ebzsélgetni, nem lehet szimplán az h oda köszönök ?:P hát igen eléggé elcsépelt dolog és vicces is, már csak azért is mert szakálla van és ha feljön ez a téma akkor én már nevetek h milyen szar téma :D
2013. nov. 14. 21:41
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát akkor változtatni kell a stíluson. Ha Ő nem közeledik feléd, akkor neked kell nyitni, ehhez pedig kell valamit tenni. Az, hogy odaköszönsz neki puszta udvariasság, abból kialakulni valami nem fog magától. Ezt te is tudhatnád... :)
2013. nov. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Tudom,és azt is tudom h vmivel nyitnom kell, de mi van ha hülyének néz ? mi van ha leblokkolok és hülyeséget bezsélek ? meg amikor arra sétálok csak szimplán menjek oda hozzá és mondjam neki h szia, mizujs ? vagy vmi ilyesmi ?
2013. nov. 14. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!