Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri ráhajtani?

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályban aki jelen pillanatban szabad (nem rég szakított a pasijával)már próbáltam érveket keresni hogy miért ne próbálkozzak be nála (mert nem a legjobb), de amikor meglátom akkor előtör belőlem egy érzés ami azt mondja: "Meg kell szerezned"

2013. nov. 14. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
szar lesz látni minden nap, ha kidob
2013. nov. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te leszel az osztályban az akin mindenki röhög majd miután dob a csaj, hajrá!
2013. nov. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne üsd el bár attól függ mivel akarsz ráhajtani.

De viccet félretéve az osztályon belüli kapcsolatokból sokszor nem sül ki semmi jó. Lehet, hogy végig együtt maradtok olyat is láttam már de olyat is hogy pár hónap után szakítás és képzeld el, hogy hónapokig évekig majdnem minden nap össze lennél zárva vele milyen szar lenne már. Pl nekem két oszt társ volt így a fiú hónapokig dühöngött miatta.

2013. nov. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a pasiját azért dobta , mert nem törődött vele . Amúgy viszonylag sokat beszélgetünk .
2013. nov. 14. 16:47
 5/5 A kérdező kommentje:
szóval akkor mi legyen?
2013. nov. 14. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!