Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Átlagosnál nagyobb termetű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagosnál nagyobb termetű hölgyek?

Figyelt kérdés

Nem kerítek... Olyan lányt keresek aki nem 160 as kis törpe, nem gebe, nem vézna...

Magas, az átlagosnál erősebb alkatú hölggyel ismerkednék...

Hallottam már rájuk hogy "troll" meg "debella" de nem érdekelnek az átlagos gúnyolódások.

persze ezekkel rohadtul nem értek egyet.



2013. nov. 14. 23:25
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Igazad van! Nem troll meg debella. Hanem trampli. :)))
2013. nov. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
No comment, kedves sakkfigura...
2013. nov. 15. 00:00
 3/4 A kérdező kommentje:
...avagy sötét paraszt
2013. nov. 15. 00:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Az a trampli aki ilyet mond másokra 1.! A troll pedig az internetes szlengben olyan személy aki provokatív, ingerlő módon, tárgyhoz nem tartozó üzenetekkel bombáz egy online közösséget.

Egy molett hölgy minden csak nem troll meg undorító stb.. még a debella szerintem nem is annyira sértő ezt szokta egyik testesebb barátnőm magára is mondogatni viccből. Persze ha egy vadidegen mondja szúrós szemekkel akkor bármi lehet csúfolódó vagy sértő.

Szerintem elég ciki így keresgélni, a párkeresés nem lóvásár bár már sokan összekeverik.

2013. nov. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!