Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Teljesen megvagyok örülve/őrjítve! 36/f vagyok,3 éve nős, de most be jött a képbe egy új nő. Ugyanannyi éves mint a feleségem (30), de sokkal-sokkal többet tudna adni (testileg-lelkileg, érzelmileg! )

Figyelt kérdés

Elválni nem akarok/tudok ,mert "belehalnék" a mostani feleségem hiányába, az érte való aggódásba, de az új nélkül se tudok élni ,mert annyi minden újat adna(érzelmileg-testileg,.....)


Tudom hogy ilyen kérdéseket általában 20 évvel fiatalabbak feltenni,ezért kérem ,olyan válaszoljon aki tényleg tud jó ötletet írni!


2009. nov. 18. 10:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

hát fogalmam sincs. és remélem sohasem kerülök ilyen kelyzetbe..

bocsi az offért.

kitartás

2009. nov. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
nyílván választanod kell a kettő között gondold végig hogy telt el a 3 év a feleségeddel és utána próbáld meg elképzelni az újnővel hogy telnének az évek valamelyikhez jobban fog húzni a szíved és ha a feleségeddel maradsz ne sajnálatból hanem őszinte szerelemből marajd vele...
2009. nov. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Mérlegelj.

Mit kapsz, mit veszítesz, ha az egyikkel, vagy a másikkal maradsz.

Ennyi idősen az illő lenne az önismeret....

2009. nov. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szereted még a feleségedet? Szerelemmel? Ha már csak az aggodalom és a humanitás nem engedi, hogy elszakadj tőle, akkor ott a kapcsolat értelmét vesztette. Ilyen alapon nyíltan és őszintén állj elé, és számolj be neki az érzéseidről, majd lépj, ha úgy érzed. Megkérdezhetem, hogy milyen ember a feleséged?
2009. nov. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Helló, 36 éves vagyok, úgy gondolom, tudok egyet-s-mást mondani :)


Szóval, ha egyébként jóban vagy a feleségeddel, akkor jól gondold át a dolgot, és megmondom, miért. A házasság (7 éve vagyok házas), szerintem azért tud működni, mert elviseli az ember a másik hülyeségeit. (a jó részek természesen még jobbá teszik a házasságot) A feleséged kiismerted, és a 3 év azt bizonyítja, hogy elviselitek egymást...

Az új nőnek csak a jó dolgait látod, az újdonság el tudja vakítani az embert, az együttélésre a jelenlegi helyzetedben alig lehet esély.

UGYANAKKOR

ha nincsenek gyermekeitek, és tiszták az anyagi viszonyaitok, akkor még a válást is megkockáztathatod, ha úgy érzed, megtaláltad az életed párját, mert előfordul, hogy tényleg később találkozol az igazival. A régi feleségedhez viszont nem mehetsz vissza, ha mégsem jön be az újjal...


Megteheted, hogy szeretőként tartod az új nőt, és élvezed a személyiségét, és talán árnyaltabban tudsz ránézni, és könnyebb lesz a döntésed. (Volt szeretőm, imádtam az intelligenciáját, hihetetlenül kefélt, de olyan kérlelhetetlen volt a véleményeiben, döntéseiben, hogy rájöttem, ha elválnék, és feleségül venném, néhány év múlva egy boszorkánnyal élnék :)))) a feleségem sem tökéletes, de ki az??? ő legalább elviseli a hülyeségeimet, megszokott engem :)))) és nem utolsósorban nagyon jó az ágyban... :)))

Remélem, tudtam valamit segíteni...

2009. nov. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

11:06-s! Pont a közepébe "tenyereltél!! Kihűlt köztünk a szerelem!(szerintem) Ő a végletekig ragaszkodik hozzám, mivel "államis" és én jelentem neki "A CSALÁD"-ot. Ha elválnánk ,kihúznám a "talajt" alóla ,és abba én is bele pusztulnék!!

De ha az újat elhalasztom sose lesz teljes az életem!!

2009. nov. 18. 11:38
 7/16 A kérdező kommentje:

11:33-s Köszönöm és megtartom a tanácsod! Az "új" könnyebben túl éli,ha vége lesz egyszer! És igazad van!!!

Elsárkányosodhat!! Csak 1,5 hónapja ismerem!

2009. nov. 18. 11:43
 8/16 anonim ***** válasza:

Akkor a feleségedet inkább sajnálod, mintsem őszintén szeretnéd. Akár fáj, akár nem, döntened kell, nem élheted így le az életedet, nem áldozhatod fel magad, a feleséged is jobbat érdemel ennél, egy olyan férfit, akinek csak ő kell.

Hajrá! :)

2009. nov. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Jesszus....

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de ha 1,5 igy megzavart, hogy a feleség vagy ő, akkor te tényleg nem szereted a feleséged :/

2009. nov. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

A két utolsó hsz. nem segített dönteni!

Igen sajnálatból (ÖNFELÁLDOZÁSBÓL!!)élek vele,és igen 1,5 hónap alatt összezavart az "új"!!

DE! az önfeláldozás nem a szerelem egyik jele??

vagy a másik, ha Te krémes mániás vagy sose akartál zserbómániás lenni??

2009. nov. 18. 12:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!