Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Fontos

Figyelt kérdés
Nos a helyzet a következő:Távolság+a sok ebből fakadó apróbb viták.Az utóbbi miatt ő elkezdte azt mondani egyszer kétszer,hogy elhidegült tőlem.Mégis jóban szeretne velem lenni,és el lenni,mint mikor elszoktunk.Most vajon mit szeretne tőlem?Egyszer így beszél,máskor úgy.Mikor morcos,akkor negatívan,ez persze érthető is.Ha nyugi van köztünk,akkor úgy,mint aki komolyan gondolja.Kapcsolatban úgy igazándiból nem voltunk,minden egyéb más volt,és sokkal több,mint barátság.Ezeket megbeszéltük.Ha valóban elhidegült,miért nem enged el?Ha nem gondolja komolyan,miért mond ilyet nekem?Köszönöm szépen az értelmes,és építő,hasznos válaszokat előre is!:)

2013. nov. 15. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Kell neki a puncid.
2013. nov. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt kaphatna közelebbről is.
2013. nov. 15. 16:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak arra kellesz neki, már bocsi. :/

De ezt szerintem személyesen beszéljétek meg!

2013. nov. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ha csak arra kellenék,megmondaná.Ismerem annyira.Beszéltük már személyesen,ő azt szeretné,ha nyugodtságban el lennénk,akkor tudna lépni.Még nincs nyugodtság,addig össze van zavarodva.Mert hogy velem sem könnyű ám.:/ :)

Tanácsok,hogy érdemes-e várni?

2013. nov. 15. 16:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor várj még. De ha úgy érzed,hogy neked ez így nagyon nemjó,akkor hagyd őt. (szerintem)
2013. nov. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Miattam nem jó,mert én várom,hogy legyen valami,és ettől türelmetlen vagyok és támadó.Én akkor lennék nyugodt,ha komolyabb lenne köztünk a kapcsolat,ő akkor szeretné komolyabban,ha nyugodt lennék.:/Na erre mondjon véleményt valaki.
2013. nov. 15. 18:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!