Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen? Járjunk?

Figyelt kérdés
Van egy fiú és kb egy hónapja ismerkedtünk meg. tetszettünk egymásnak. megkérdezte hogy járunk-e, válaszoltam igen. de aztán elmondta pár pletykás rosszakarónak és elkezdett mindenféléket terjeszteni. azon túl vagyunk de közben szakítottunk mert nem voltam belé szerelmes. megértette, azóta beszélgetünk és annyi de annyi közös van bennünk. naponta skypeolunk és egyre jobban szerelmes leszek belé. olyan aranyos mosolya van :3 *-* de nem szeretném ha megint kavarnák a szart a hátunk mögött.. :// mit tegyek :)) köszi a válaszokaat 13/L

2013. nov. 15. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Húbasszus, kiégek, mármint mi a tököm köze van másnak ahoz hogy ti együtt vagytok, és ebből miféle "dolgokat" lehetne terjeszteni? Ha ragaszkodsz a sráchoz, akkor mond hogy csak bizonytalan voltál, ha meg ettől tartasz, Priv me xP
2013. nov. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

13 évesen még éretlen vagy a párkapcsolatra

mert GYEREK VAGY MÉG


menjél és csinálj valami normális kislányos dolgot teszem azt babázz még

-.-

2013. nov. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem tudom megérteni hogy miért tekintik a 13 éves lányokat pisisnek??? én nem vagyok olyan!! érett vagyok, tudok szeretni :) és rohadtul de nem érdekel az ilyen retardált hülyék véleménye ;)
2013. nov. 15. 19:17
 4/6 A kérdező kommentje:
#1 köszönöm :))
2013. nov. 15. 19:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Drága. Attól még hogy valakinek igaza van, nem kell retardáltnak nevezni. Igen, sztem is 13 évesen ez még kicsit korai.
2013. nov. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

tojáshéj a seggeden van nem is kéne ide írogatnod


ha anyád tudná nem örülne neki

2013. dec. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!