Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Életem szerelme elhagyott és vissza akarom szerezni. Mondjatok valamilyen ötleteket, hogyan szerezzem vissza, bármilyen abszurd ötletet is szívesen meghallgatok, csak mondjatok. A lényeg, hogy ütős legyen.:)

2013. nov. 16. 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Menj el hozzájuk egy csokor rózsával.
2013. nov. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Nem érdemes. Ami elmúlt, az elmúlt. Erőltetni lehet de nincs értelme.
2013. nov. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kettes ne mondjál már ilyet, azt se tudjuk miért mentek szét! Nagyon nem mindegy, mert vannak amikor érdemes megpróbálni. Akkor derül ki ha megpróbálják vagy legalább beszélnek róla, hogy ki miben tudna változni esetleg a közös előrelépés érdekében. Sokat számít, hogy mi okból történt a szakítás.


Kérdező, mindenképpen meg kellene keresned! Akár személyesen (ez a leghatásosabb), akár telefonon vagy végső esetben írjál neki. Beszélgessetek, derítsd ki ő hogyan áll a dologhoz. Lehet, hogy megbánta csak nem mer szólni mert a büszkesége nem engedi. De az is lehet, hogy sajnos már talált mást. Mindenesetre szerintem egy próbát megér. Sok sikert!

2013. nov. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én mindent megadnék ha az exem vissza akarna kapni, de sajnos ő jól elvan nélkülem.

Azzal nem vesztesz ha megpróbálod. :)

2013. nov. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves kettes! Köszönöm az együtt érzést és remélem sok ilyen "tanáccsal" látnak el téged majd.:)


A távolság miatt lett vége, ez 1 hónapja történt, de azóta is állandóan rá gondolok. Elhanyagoltam, tisztában vagyok azzal, hogy hibáztam, de ezentúl máshogy állnék a dolgokhoz, mert valami megváltozott bennem. Elvileg van valami srác az életében, de úgy kimondottan még nincsenek együtt. Tehát most kell lépnem valamit, de sűrgősen, csak azt nem tudom, hogy mit.

2013. nov. 16. 11:42
 6/8 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a távolság pont olyan tényező amivel nem nagyon lehet mit kezdeni, adott sajnos. :(

Vagy működik így egy kapcsolat vagy nem. Akkor lenne értelme újrapróbálni ha gyakrabban tudnátok találkozni.

Ha az a típus vagy aki nem tud távolból szeretni, akinek kell a mindennapi fizikai kontaktus az érzései fenntartásához akkor inkább hagyjátok egymást. Fennáll a veszélye, hogy előbb utóbb tényleg ugyanez lenne a helyzet. Mennyi az a távolság ha megkérdezhetem? És milyen gyakran találkoztatok?

2013. nov. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Éppen ezért akarom újrakezdeni vele, mert nagyon keveset tudtam vele találkozni. Lusta gyökér voltam és nem sejtettem, hogy ez lesz. Pedig sokkal több időt tudtam volna vele lenni és ezt akarom neki bebizonyítani, hogy mostantól nem leszek lusta és akkor megyek hozzá amikor csak tudok és ez így is lesz. És mindketten tudunk távolból szeretni, mert 4 hónapot kibírtunk. 160 km, de, ha vonattal megyek úgy 250.
2013. nov. 16. 12:54
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát nem kevés.. ilyenbe alapból nem mennék bele. Már az 50 km-t is sokalltam :D De ez én vagyok.

Ha ha nagyon szereted mondd el neki ezeket amit itt leírtál, a többi Tőle függ. Szerintem először beszélgessetek puhatold ki az esélyeidet nehogy azért utazz ennyit, hogy rád vágja az ajtót. :(

2013. nov. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!