Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy fiú, de a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, de a volt "barátom"-nak a legjobb haverja. Mit tegyek? Bővebben lent 18/L

Figyelt kérdés
Annyi a lényeg h volt egy fiú akivel úgyvolt h járni fogunk,de nem,mert rájöttem h nem szeretem...mert a barátjába beleszerettem. A fiú még azóta is szeret és reménykedik, de nincs esélye.:( nem is ismerjük nagyon egymást 3x találkoztunk összvissz. Mit tegyek? Szégyellem magam,kérlek ne fikázzatok!
2013. nov. 16. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha ezt egy 13 éves írja ki, elnézzük neki. Na de 18 évesen érzelmileg ennyire éretlen lennél?


Egyébként: nem vagy te a szeretetszolgálat, hogy kötelességed mindenki kedvében járni. Bizony, van, hogy nem vagy szerelmes abba, aki beléd igen. Olyankor kész tények elé kell állítani. Ez van.

Aki meg tényleg tetszik, annál próbálkozz be!

2013. nov. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne gondolkodj ezen pár év és meglesz az egész baráti társaság is neked..
2013. nov. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!