Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátság extrákkal, vélemény,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal, vélemény, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nagyon sok lány mondja hogy most épp ilyenben van és én nem értem meg őket. Miért jobb ez mint kapcsolatban lenni, és ha már szexelnek miért nem járnak? Úgy gondolom ez se több kb mint az egyéjszakás kapcsolat, hiába mondják hogy ez nem is kivetni való dolog. És fiúk van akinek volt, van ilyene? Lányok, vélemény, próbáltátok?
2013. nov. 16. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A barátság-barátság, nincs extra.Legalábbis nálam.
2013. nov. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
rossz az ilyenről a véleményem, ezért ilyenről nincsenek tapasztalataim és nem is lesznek.
2013. nov. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
9%
orulok, h az online filmnèzès vilàgàban mindenkihez eljutott egy ilyen òcska szar film, amit most olyan menonek hisztek majmolni! filmeken, regènyekben ès a fantàziàtokban nagyon frankòn mukodnek ezek a dolgok, az èletben meg kb 0 sikerrel. de hajrà, màr elore làtom, h a sok olvasni lusta picsàcska egybol ràstartol az oltonyos uzletemberekre, amint elkèszul a szurke 50 àrnyalata filmvàtozatban :D
2013. nov. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem volt, de semmi hűha nincs benne, csak annyi, hogyha rádjön a kangörcs, akk nem hokizni indulsz, hanem találkozol a csajjal. drágább, időigényesebb, de egyben élvezetesebb, mint egy gyors recska.


látod milyen tárgyilagosan írom le - ez pont azt tükrözi, hogy szinte semmi érzelem nem volt benne.


-szerelmesnek lenni valakibe sokkal jobb, mégha nem is dugtok, már akkor többet ér

2013. nov. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

Azért van ilyen "élőben" is, én is voltam ilyenben az egyik volt barátnőmmel, már két évvel a film megjelenése előtt is. :P


Miért jobb? Mert csak azért járnak össze, egyébként nem szerveznek közös programokat, nem kell alkalmazkodni a másikhoz. Kényelmes, viszont akinek nem csak a szexre lenne igénye, annak kevés lesz előbb-utóbb.

Márpedig az ilyet azért szokták az emberek elkezdeni, mert szimpatikusak egymásnak. Aztán ha a szex is jó közöttük onnan már nem nehéz eljutni oda, hogy az ember többet akarjon a másiktól.

Sőt, sokszor az egyik fél csak azért megy bele, mert többet akar a másiktól.


Nem láttam a filmet, de gondolom az is ilyesmiről szól - egy vígjáték nem is szólhat arról, hogy mondjuk megpróbálják, nem jó a szex köztük és mindketten keresnek mást. Vagy neadjistem megutálják egymást.

2013. nov. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Találkoztunk kb két hónapig tartott, tökéletes volt a szex, megszűnt az idő amikor együtt voltunk nem egyszer 3órás menetek voltak, közben sokat beszéltünk facebookon, én beleszerettem, ő meg nem, mondta h akkor legyen vége, nagyon fájt, aztán már csak fájt ennyi
2013. nov. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Szim44 válasza:
77%
Nekem most van barátság extrákkal és igen is van attol még h lefeküdtök egymással nemkel rögtön járni...én pl azért nemakarok kapcsolatot mert nemjo nemszeretem ha megszabják mit csiáljak...az extrákba meg nem szabja meg..mindig ottvagytok egymásnak ha valami van és nemkell 1éjszakás mert vele töször is lehetsz... és ugyanugy barátként tudtok beszélni egymással de pl ha társaságba rátok jön a smárolhatnék akkor tök jo mert nincs az hogy jajjj még josokat kell várnom valakiért és addig tökre kikészülsz...igy meg nem és 1000000szer job mint egy kapcsolat
2016. jún. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy barátság extrákkalt tarthatok titokban, így ha vége, nem kell magyarázkodnom senkinek, mert nincs elhíresülve, hogy járunk.

Ja meg szabad vagyok és független, vele csak dugunk meg chatelünk, aztán ha olyanom van akkor nagyon romin egymás szemébe nézünk és érzem hogy szeret, persze csak barátilag + extra.


Akivel most ilyenben vagyok, őt nem tudom elképzelni életem párjának, de mégis van valakim, akivel kiélhetem azt, ami hiányzik egy kapcsolatból.

2017. nov. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!