Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miskolcon hol van ilyenre lehetőség?

Figyelt kérdés

Szeretnék hétvégente a barátommal "kettesben" lenni pár órára, ám ez otthon kivitelezhetetlen anyum mániákus fürkésző tekintete miatt. Tudnátok mondani valami olcsón bérelhető szobát, helyszíneket, ahol békességben együtt lehetünk?


Illetve ti ha ilyen helyzetben voltatok, hol kiviteleztétek az ilyesmit?:D


16L & 19F


2013. nov. 17. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
ott semmi nem olcsó, nekem elhiheted
2013. nov. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tapasztalom..:/
2013. nov. 17. 17:07
 3/6 anonim ***** válasza:
elég ha csak felnézel a netre és szép árakat látsz.. szerintem dolgozz, keress egy kis lóvét.. 1es voltam
2013. nov. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Cityhotel meg még van sok olcsó

kifele az achanfele a károly hotel vagy mi a fene

2013. nov. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Színva folyó mentén. Néhány híd alatt ha nincs csöves mákotok van, de ha van olcsón megússzátok!
2013. nov. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Károly Hotel (József Attila út, Auchan felé), Fekete Bárány (Görömböly felé), Vár Panzió (Diósgyőr).
2013. nov. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!