Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kellene tennem? Szerintete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem? Szerintetek is harcolnia kéne, ha szeret?

Figyelt kérdés

Azt mondtam,hogy egy ideig ne beszéljünk a barátommal, mert kell egy kis idő átgondolni dolgokat, mert besokalltam. Az utóbbi időben alig foglalkozott velem. Ha volt szabadideje és ottvoltam akkor jó volt, de ha nem úgyis, nem izgatta magát,hogy kicsit többet találkozzunk.

Most meg így áll a helyzet,és egy kicsit sem tesz, hogy kibéküljünk, vagy újra 'meghódítson' és bebizonyítsa,hogy nem úgy van, ahogy én gondolom, hanem igenis fontos vagyok neki. Elfogadta ezt,és most mindketten várjuk,hogy jelezzen a másik.Legalábbis én.

Szerintetek ezt nem jogosan várom el? Nem kéne harcoljon értem?


2013. nov. 17. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem kell h harcoljon, elég lenne érdeklődnie. Ha nem is érdeklődik, akkor megérett a kapcsolat a kukára.
2013. nov. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 errre ***** válasza:
50%

Ha eddig sem tett semmit, mit vársz?

sz*rd le.

2013. nov. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért mondod neki azt,hogy ne beszéljetek,ha azt akarod,hogy beszéljetek?

Nem lenne egyszerűbb leülni és egyenesen mellébeszélések nélkül megmondani,hogy mit szeretnél és mi a bajod?

Logika az látom,hogy van...

2013. nov. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ellentmondásos, amit csinálsz. Azt mondod neki, hogy pihenjetek, ne kommunikáljatok, ennek ellenére elvárnád, hogy harcoljon érted? Döntsd már el, hogy akkor melyiket akarod.

A srác tiszteletben tartja a döntésed és ez szerintem rendben van. Most x nap szünet után megmondhatod neki, hogy próbáljátok meg még egyszer, de szögezd le, ha nem változtat a hozzáállásán, te lezárod vele.

24/n

2013. nov. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

3.nagyon sokszor volt már! Annyiszor próbáltam már megbeszélni vele! DE mindig veszekedés lett,kifogásokat keresett,és már úgy gondolta,hogy én vagyok a 'rossz'mert nem értem meg hogy ő miért nem tud velem/hozzám jönni soha.

Mivel csak veszekedés lett,ezért gondoltam egy kis szünettel lenyugodnánk,átgondolnánk, esetleg rájönne,hogy foglalkozzon többet velem...de nem keres.

2013. nov. 17. 19:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne hogy már egyetlen pasi utűán is fuss, észnél légy!
2013. nov. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Missi_Key ***** válasza:

"Azt mondtam,hogy egy ideig ne beszéljünk a barátommal"


csak tiszteletben tartja a kérésed... nem gondolatolvasó, mondd meg neki mit akarsz

2013. nov. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!