Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok tetszene ez a vers,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok tetszene ez a vers, Jóreggelt üzinek?

Figyelt kérdés
Szavak nélkül is tudod, hogy mit érzek irántad, már kora reggel is rohadtul kívánlak. Szép szemednek párja nincsen, mely úgy ragyog, mint csillag az égen. Gyönyörű szádat ezerszer csókolnám, csodás melleid örömmel markolnám. Álom testedről nem is beszéltem, addig dugnálak míg célomat elértem! Így keltelek életem szerelme, remélem nem baj, mert rohadtul megérte. Tessék az a levél amit annyira akartál, köszönöm neked, hogy bármi volt te mégis maradtál! Befejeztem versemet már nem írkálok, nagyon csodás Jóreggelt kívánok! Imádlak Nyuszim :$ :DDD
2013. nov. 18. 07:43
 1/3 anonim ***** válasza:
hát nekem sok. hosszú is, túl sok a szexes dolog benne, a vége meg fura. olyan amit akkor írnak bele ha nincs jobb ötlet. majd mondd el hogy tetszett-e neki. :)
2013. nov. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
tré
2013. nov. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
rohadtul kívánlak.. rohadtul megérte?! hogy beszélsz b*szki?!
2013. nov. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!