Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, titeket nem érdekel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, titeket nem érdekel, hogy előtettek hány emberel feküdt le a barátnőtök?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy velem van a gond, de engem valahol idegesít vagy bosszant ha más már megkapta egyszer is a barátnőmet.
2013. nov. 18. 10:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nem volt még barátnőm, így nem érdekel.

20 éves, 6 hónapos, és 9 napos vagyok.

2013. nov. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy jobb ezt inkább nem tudni. Amikor velem van akkor nem azzal foglalkozok, hogy mit csinált előtte.
2013. nov. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Engem nem is az zavarna, h hány emberrel feküdt le, hanem, h hány embert sz**ott le, s a szájába mentek-e el vagy mi. Na ezt félnék is megkérdezni, mert lehet, h nem lenne gusztusom többé hozzá.
2013. nov. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Vannak olyan kérdések, amire jobb ha nem tudod a választ. Ez ilyen kérdés.
2013. nov. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

De zavar... Ezért inkább nincs senkim.


így a jó nekik is, meg nekem is.

2013. nov. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
71%

Hála a magasságos atya úristennek, hogy az ilyen kicsinyes, szánalmas, lúzer bétahímek áldozatául esnek a természetes szelekciónak, és nem tudják továbbörökíteni felbecsülhetetlen értékű génjeiket, mert senki sem elég jó nekik. Ilyen retardált hozzáállással éljetek boldog kapcsolatban a kezetekkel, abban remélhetőleg nem volt más fa.sz.

Egyébként meg a ti logikátok szerint az nem gáz, hogy ti hány seggbe, pinába és szájba lógattátok már bele a farkatokat? Ugyanolyan gusztustalan ebbe belegondolni, és könyörgöm senki se jöjjön a csizma vagy a zár elmélettel, mert azzal aztán végképp saját magát járatja le.

Nem mellesleg még a párotok előéletéhez SINCS közötök. Ha az a csaj 10 emberrel dugott 22 év alatt, akkor ez van, ettől nem lesz se ribi, se olcsó szakadt ku.rva. Fel kéne fogni fiúkák, hogy nem minden a ti farkatok körül forog. Szerencsére a FÉRFIAK ezen a hülyeségen nem akadnak fenn, ti meg maradjatok nyugodtan kis pö.csök örökre. :)

2013. nov. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"senki se jöjjön a csizma vagy a zár elmélettel"

azt hiszem, szerelmes vagyok

2013. nov. 27. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!