Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megvan a vonzalom de nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvan a vonzalom de nagyon félénk, és nem igazán "lépeget" persze már ő is kezdeményezett. Mit tehetnék hogy jobban felkeltsem azt hogy kezdeményezzen? Adjam a tudatára hogy nekem ő kell vagy csak finom lépésekben? És mik ezek a lépések?

Figyelt kérdés
Úgy érzem nekem kell most a talpamra állnom hogy legyen valami, de nem akarok a nyakára akaszkodni meg ilyesmik.
2013. nov. 18. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
de neki persze kellene tudnia fejből a lépéseket :d
2013. nov. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha kezdeményezett, mi a gond?

Tiéd a következő lépés. Csak finoman, hogy meg ne ijedjen!

2013. nov. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én ha közeledek valakihez és nem viszonozza akkor úgy tekintem, hogy nem érdeklem, sőt, esetleg zavarom is. Akkor ott abbahagyom. Senkire nem fogok nyomulni. Gyűlölöm az egyoldalúságot egyébként is. Semmi értelme, ha csak én teszek efféle lépéseket. A mai világban pedig egyébként sem csak a férfi dolga kezdeményezni, a nő is ugyanúgy megteheti, FŐLEG ha a férfi már megtette az első lépéseket.


22/F

2013. nov. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Te a lány vagy, vagy a fiú?
2013. nov. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem lényegtelen.
2013. nov. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!