Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ti mit szólnátok ha EZ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mit szólnátok ha EZ kiderülne a barátnőtökről?

Figyelt kérdés

Tegyük fel nem sok ideje együtt vagytok, régebben is nagyjából ismertétek egymást de most összejöttetek. Tudtátok ugyan ,hogy volt már pár barátja előtettetek DE...

Ha kiderülnének durvább dolgok ti mit tennétek?

Például ,hogy lánnyal is csinálta? Vagy ,hogy sok fiúval megkuratta már magát?


2013. nov. 19. 21:24
1 2
 1/11 Dwight Schrute ***** válasza:
sok fiúval egyszerre, vagy külön-külön? ha egyszerre, akkor az gáz.
2013. nov. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
45%

ha lánnyal csinálta, az nem probléma.

HA sok fiúval, az már probléma.

ha feketével is, vagy más nem fehér bőrűvel, akkor ahhoz a csajhoz piszkavassal sem nyúlnék hozzá az AIDS miatt.

2013. nov. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
Ha kulon kulon akk is gaz. Nem kene egy ribizli. A kortol is fugg h mennyi az elfogadott ferfimennyiseg akivel lefekudt,de en olyan 2-3-at "turok" el
2013. nov. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szerintem már az is elég, hogy sok fiúval csinálta...
2013. nov. 19. 21:28
 5/11 errre ***** válasza:
nincs közöd ilyesmihez.
2013. nov. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Enegem is piszkálna gondoltaban viszont ha sokmindenki megkúrta miért pont én maradjak ki?
2013. nov. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
34%

Hát:D ki nem dobnám:D párszor megkúrnám, kiélném magam rajta, szerveznék hármast, aztán valami szép szöveggel elválnék, hogy ne legyem harag, és bármikod vevő legyen egy dugásra.:)


21F

2013. nov. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bármilyen hihetetlen soha nem kérdeztem még egyiktől sem, hogy előttem hányan dugták meg. Úgyhogy fogalmam sincs. Azon biztos kiakadnék ha valami aberrált lenne, de amúgy nincs közöm senkinek a múltbéli szexuális életéhez. Persze én sem szoktam beszélni az enyémről. Attól lesz valaki értékes és szerethető, hogy kevés emberrel kúrt? Utálatos és rossz, trágya ember pedig akkor ha a szomszéd lapátfogú Iluskához képest sok pasassal szexelt?
2013. nov. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem értelmes férfi nem csinál ebből problémát. Most komolyan, ha az emberről kiderül az ilyesmi, akkor hirtelen vörösre vált a bőre, szarvai nőnek és ő lesz maga az ördög? Nemár...

Nekem van egy előéletem, de például a párom még soha nem kérdezett rá. Pedig nyilván sejti. Azt mondta, nem érdekli. Én se kérdezem az ő előéletét, pedig nem egy-két nője volt előttem. De nem ez számít. Az ember számít, akit szeretünk.

2013. nov. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ez nekem életszerűtlen. a lányok valahogy soha nem szégyellik a sok partnert,inkább még fel is vágnak vele hogy milyen kelendőek a húspiacon azaz jó nők. inkább a férfiak paráznak hogy a kevés partner miatt kiröhögi őket a lány
2013. nov. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!